Najbliższe odjazdy
Przystanek: Grunwaldzka
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 01 min o 11:04 a
Rumin-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:04a
| Grunwaldzka | 2 | 11:05a
| Wał Tarejwy | 3 | 11:07a
| Bankowa NŻ | 4 | 11:08a
| Park Chopina | 5 | 11:09a
| Kościuszki | 6 | 11:12a
| Józefa Bema | 7 | 11:13a
| Rondo Kamińskiego | 8 | 11:14a
| Piłsudskiego | 9 | 11:17a
| Zagórowska NŻ | 10 | 11:19a
| Rumin Działki | 11 | 11:20a
| Rumin NŻ | 12 | 11:21a
| Rumin-skrzyżowanie NŻ | 13 | 11:23a
| Rumin-końcowy. |
|
|
|
za: 10 min o 11:13 a
Leszczynowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:13a
| Grunwaldzka | 2 | 11:14a
| Wał Tarejwy | 3 | 11:16a
| Bankowa NŻ | 4 | 11:18a
| Park Chopina | 5 | 11:19a
| Kościuszki | 6 | 11:21a
| Kolska | 7 | 11:23a
| Solna | 8 | 11:24a
| Gruntowa NŻ | 9 | 11:26a
| Świętojańska NŻ | 10 | 11:27a
| Brzozowa I NŻ | 11 | 11:28a
| Brzozowa II NŻ | 12 | 11:29a
| Wilków | 13 | 11:30a
| Kamienna NŻ | 14 | 11:32a
| Piaskowa NŻ | 15 | 11:33a
| Leszczynowa-końcowy. |
|
|
|
za: 11 min o 11:14
Brzeźno-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:14
| Grunwaldzka | 2 | 11:15
| Wał Tarejwy | 3 | 11:17
| Bankowa NŻ | 4 | 11:19
| Park Chopina | 5 | 11:20
| Stadion MOSIR NŻ | 6 | 11:21
| Dmowskiego | 7 | 11:22
| M.Dąbrowskiej | 8 | 11:23
| Stefanii Esse NŻ | 9 | 11:24
| Parowa NŻ | 10 | 11:26
| Kolska | 11 | 11:27
| Cmentarz Kolska | 12 | 11:29
| Europejska NŻ | 13 | 11:30
| Piaskowa NŻ | 14 | 11:31
| Leszczynowa I NŻ | 15 | 11:33
| Brzeźno INŻ. | 16 | 11:34
| Brzeźno-Kwiatowa NŻ | 17 | 11:35
| Brzeźno-Słoneczna NŻ | 18 | 11:37
| Brzeźno-końcowy. |
|
|
|
za: 14 min o 11:17
Rondo Kamińskiego-końcowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:17
| Grunwaldzka | 2 | 11:18
| Wał Tarejwy | 3 | 11:20
| Bankowa NŻ | 4 | 11:22
| Park Chopina | 5 | 11:23
| Stadion MOSIR NŻ | 6 | 11:24b
| MZK kier. Piłsudski NŻ | 7 | 11:24
| Dmowskiego | 8 | 11:25b
| Nadrzeczna | 9 | 11:27
| M.Dąbrowskiej | 10 | 11:29
| Piłsudskiego | 11 | 11:30
| Rondo Kamińskiego-końcowy |
|
|
|
za: 15 min o 11:18 f
FERIO -końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:18f
| Grunwaldzka | 2 | 11:19f
| Wał Tarejwy | 3 | 11:20f
| Żwirki i Wigury | 4 | 11:22f
| Kolska | 5 | 11:24f
| Józefa Bema | 6 | 11:25f
| Rondo Kamińskiego | 7 | 11:26f
| Szpital | 8 | 11:27f
| Szpitalna | 9 | 11:28f
| Ametystowa NŻ | 10 | 11:31f
| FERIO -końcowy. |
|
|
|
za: 23 min o 11:26 s
Stare Miasto-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:26s
| Grunwaldzka | 2 | 11:27s
| Wał Tarejwy | 3 | 11:28s
| Żwirki i Wigury | 4 | 11:30s
| Kolska | 5 | 11:32s
| Józefa Bema | 6 | 11:33s
| Rondo Kamińskiego | 7 | 11:34s
| Szpital | 8 | 11:35s
| Szpitalna | 9 | 11:36s
| Ametystowa NŻ | 10 | 11:39s
| FERIO | 11 | 11:42s
| Stare Miasto-U.Gminy | 12 | 11:43s
| Stare Miasto-kościół NŻ | 13 | 11:44s
| Stare Miasto-końcowy. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |