Najbliższe odjazdy
Przystanek: Grunwaldzka
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 01 min o 12:22 t
Topazowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:22t
| Grunwaldzka | 2 | 12:23t
| Wał Tarejwy | 3 | 12:24t
| Żwirki i Wigury | 4 | 12:26t
| Kolska | 5 | 12:28t
| Józefa Bema | 6 | 12:29t
| Rondo Kamińskiego | 7 | 12:30t
| Szpital | 8 | 12:31t
| Szpitalna | 9 | 12:32
| Topazowa-końcowy. |
|
|
|
za: 11 min o 12:32 s;d
Stare Miasto-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:32s;d
| Grunwaldzka | 2 | 12:33s;d
| Wał Tarejwy | 3 | 12:34s;d
| Żwirki i Wigury | 4 | 12:36s;d
| Kolska | 5 | 12:38s;d
| Józefa Bema | 6 | 12:39s;d
| Rondo Kamińskiego | 7 | 12:40s;d
| Szpital | 8 | 12:41s;d
| Szpitalna | 9 | 12:42s;d
| Ametystowa NŻ | 10 | 12:44s
| Stare Miasto-Ferio NŻ | 11 | 12:46s
| Stare Miasto-U.Gminy | 12 | 12:47s
| Stare Miasto-kościół NŻ | 13 | 12:48s
| Stare Miasto-końcowy. |
|
|
|
za: 20 min o 12:41
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:41
| Grunwaldzka | 2 | 12:42
| Wał Tarejwy | 3 | 12:43
| Żwirki i Wigury | 4 | 12:45
| Kolska | 5 | 12:47
| Józefa Bema | 6 | 12:48
| Rondo Kamińskiego | 7 | 12:49
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 24 min o 12:45
Topazowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:45
| Grunwaldzka | 2 | 12:46
| Wał Tarejwy | 3 | 12:47
| Żwirki i Wigury | 4 | 12:49
| Kolska | 5 | 12:51
| Józefa Bema | 6 | 12:52
| Rondo Kamińskiego | 7 | 12:53
| Szpital | 8 | 12:54
| Szpitalna | 9 | 12:55
| Topazowa-końcowy. |
|
|
|
za: 33 min o 12:54
Rondo Kamińskiego-końcowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:54
| Grunwaldzka | 2 | 12:55
| Wał Tarejwy | 3 | 12:57
| Bankowa NŻ | 4 | 12:59
| Park Chopina | 5 | 13:00
| Stadion MOSIR NŻ | 6 | 13:01
| Dmowskiego | 7 | 13:01b
| MZK kier. Piłsudski NŻ | 8 | 13:02b
| Nadrzeczna | 9 | 13:04
| M.Dąbrowskiej | 10 | 13:05
| Piłsudskiego | 11 | 13:06
| Rondo Kamińskiego-końcowy |
|
|
|
za: 44 min o 13:05 a
Rumin-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:05a
| Grunwaldzka | 2 | 13:06a
| Wał Tarejwy | 3 | 13:08a
| Bankowa NŻ | 4 | 13:09a
| Park Chopina | 5 | 13:10a
| Kościuszki | 6 | 13:13a
| Józefa Bema | 7 | 13:14a
| Rondo Kamińskiego | 8 | 13:15a
| Piłsudskiego | 9 | 13:18a
| Zagórowska NŻ | 10 | 13:20a
| Rumin Działki | 11 | 13:21a
| Rumin NŻ | 12 | 13:22a
| Rumin-skrzyżowanie NŻ | 13 | 13:24
| Rumin-końcowy. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |