Najbliższe odjazdy
Przystanek: Urząd Skarbowy - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 02 min o 20:26
Cm. Komunalny-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 20:26
| Urząd Skarbowy | 2 | 20:27
| ROD Górnik NŻ | 3 | 20:29
| Moniuszki NŻ | 4 | 20:29
| Paderewskiego | 5 | 20:30
| Szymanowskiego | 6 | 20:32
| Szeligowskiego | 7 | 20:33
| Zatorze | 8 | 20:34
| Sąd Rejonowy | 9 | 20:37
| ZS im. Kopernika | 10 | 20:40
| Dworzec PKP | 11 | 20:42
| Aleje 1 Maja | 12 | 20:44
| ZSGE | 13 | 20:46
| Przyjaźni | 14 | 20:47
| 11 Listopada | 15 | 20:48
| Zakole | 16 | 20:49
| Okólna | 17 | 20:50
| Sosnowa | 18 | 20:51
| Wyzwolenia | 19 | 20:52
| Glinka | 20 | 20:53
| Popiełuszki | 21 | 20:54
| Cmentarz Parafialny | 22 | 20:55
| Cm. Komunalny-końcowy. |
|
|
|
za: 35 min o 20:59 a
Leszczynowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 20:59a
| Urząd Skarbowy | 2 | 21:00a
| ROD Górnik NŻ | 3 | 21:02a
| Moniuszki NŻ | 4 | 21:02a
| Paderewskiego | 5 | 21:03a
| Szymanowskiego | 6 | 21:04a
| Szeligowskiego | 7 | 21:06a
| Zatorze | 8 | 21:07a
| Sąd Rejonowy | 9 | 21:10a
| ZS im. Kopernika | 10 | 21:13a
| Dworzec PKP | 11 | 21:15a
| Dworcowa | 12 | 21:17a
| Trasa Warszawska | 13 | 21:19a
| Grunwaldzka | 14 | 21:20a
| Wał Tarejwy | 15 | 21:22a
| Bankowa NŻ | 16 | 21:23a
| Park Chopina | 17 | 21:24a
| Kościuszki | 18 | 21:26a
| Kolska | 19 | 21:28a
| Solna | 20 | 21:29a
| Gruntowa NŻ | 21 | 21:31a
| Świętojańska NŻ | 22 | 21:32a
| Brzozowa I NŻ | 23 | 21:33a
| Brzozowa II NŻ | 24 | 21:34a
| Wilków | 25 | 21:35a
| Kamienna NŻ | 26 | 21:37a
| Piaskowa NŻ | 27 | 21:38a
| Leszczynowa-końcowy. |
|
|
|
za: 01:02 godz : min o 21:26
Cm. Komunalny-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 21:26
| Urząd Skarbowy | 2 | 21:27
| ROD Górnik NŻ | 3 | 21:29
| Moniuszki NŻ | 4 | 21:29
| Paderewskiego | 5 | 21:30
| Szymanowskiego | 6 | 21:32
| Szeligowskiego | 7 | 21:33
| Zatorze | 8 | 21:34
| Sąd Rejonowy | 9 | 21:37
| ZS im. Kopernika | 10 | 21:40
| Dworzec PKP | 11 | 21:42
| Aleje 1 Maja | 12 | 21:44
| ZSGE | 13 | 21:46
| Przyjaźni | 14 | 21:47
| 11 Listopada | 15 | 21:48
| Zakole | 16 | 21:49
| Okólna | 17 | 21:50
| Sosnowa | 18 | 21:51
| Wyzwolenia | 19 | 21:52
| Glinka | 20 | 21:53
| Popiełuszki | 21 | 21:54
| Cmentarz Parafialny | 22 | 21:55
| Cm. Komunalny-końcowy. |
|
|
|
za: 01:52 godz : min o 22:16 a
Leszczynowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 22:16a
| Urząd Skarbowy | 2 | 22:17a
| ROD Górnik NŻ | 3 | 22:19a
| Moniuszki NŻ | 4 | 22:19a
| Paderewskiego | 5 | 22:20a
| Szymanowskiego | 6 | 22:21a
| Szeligowskiego | 7 | 22:22a
| Zatorze | 8 | 22:23a
| Sąd Rejonowy | 9 | 22:25a
| ZS im. Kopernika | 10 | 22:27a
| Dworzec PKP | 11 | 22:29a
| Dworcowa | 12 | 22:31a
| Trasa Warszawska | 13 | 22:33a
| Grunwaldzka | 14 | 22:34a
| Wał Tarejwy | 15 | 22:36a
| Bankowa NŻ | 16 | 22:37a
| Park Chopina | 17 | 22:38a
| Kościuszki | 18 | 22:40a
| Kolska | 19 | 22:42a
| Solna | 20 | 22:43a
| Gruntowa NŻ | 21 | 22:44a
| Świętojańska NŻ | 22 | 22:45a
| Brzozowa I NŻ | 23 | 22:46a
| Brzozowa II NŻ | 24 | 22:47a
| Wilków | 25 | 22:48a
| Kamienna NŻ | 26 | 22:49a
| Piaskowa NŻ | 27 | 22:50a
| Leszczynowa-końcowy. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |