Najbliższe odjazdy
Przystanek: Cmentarz Parafialny
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 06 min o 14:16
Zakładowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:16
| Cmentarz Parafialny | 2 | 14:17
| Popiełuszki | 3 | 14:18
| Glinka | 4 | 14:20
| Sosnowa | 5 | 14:21
| Okólna | 6 | 14:23
| 11 Listopada | 7 | 14:25
| Przyjaźni | 8 | 14:27
| ZSGE | 9 | 14:29
| Hala Rondo | 10 | 14:30
| Aleje 1 Maja | 11 | 14:32
| Dworzec PKP | 12 | 14:35
| ZS im. Kopernika | 13 | 14:37
| Wiadukt Pokoju | 14 | 14:39
| Sąd Rejonowy | 15 | 14:40
| Zatorze | 16 | 14:41
| Szeligowskiego | 17 | 14:43
| Szymanowskiego | 18 | 14:44
| Paderewskiego | 19 | 14:45
| Paderewskiego NŻ | 20 | 14:46
| ROD Górnik NŻ | 21 | 14:47
| Urząd Skarbowy | 22 | 14:48
| Zakładowa-końcowy. |
|
|
|
za: 36 min o 14:46
Brzeźno-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:46
| Cmentarz Parafialny | 2 | 14:47
| Popiełuszki | 3 | 14:48
| Glinka | 4 | 14:50
| Wyszyńskiego | 5 | 14:52
| ZSGE | 6 | 14:54
| Hala Rondo | 7 | 14:55
| Aleje 1 Maja | 8 | 14:57
| Dworzec PKP | 9 | 14:58
| ZUS | 10 | 14:59
| Spółdzielców | 11 | 15:01
| Rondo Konińskich Cyklistów | 12 | 15:02
| Szkoła Salezjańska NŻ | 13 | 15:03
| Rolna | 14 | 15:04
| Hiacyntowa | 15 | 15:05
| Konwaliowa | 16 | 15:06
| Stokowa NŻ | 17 | 15:07
| PWiK NŻ | 18 | 15:08
| Hurtowa NŻ | 19 | 15:09
| Ogrodowa NŻ | 20 | 15:10
| Dworcowa NŻ | 21 | 15:12
| Trasa Warszawska | 22 | 15:14
| Grunwaldzka | 23 | 15:15
| Wał Tarejwy | 24 | 15:17
| Bankowa NŻ | 25 | 15:19
| Park Chopina | 26 | 15:20
| Stadion MOSIR NŻ | 27 | 15:21
| Dmowskiego | 28 | 15:22
| M.Dąbrowskiej | 29 | 15:23
| Stefanii Esse NŻ | 30 | 15:24
| Parowa NŻ | 31 | 15:26
| Kolska | 32 | 15:27
| Cmentarz Kolska | 33 | 15:29
| Europejska NŻ | 34 | 15:30
| Piaskowa NŻ | 35 | 15:31
| Leszczynowa I NŻ | 36 | 15:33
| Brzeźno INŻ. | 37 | 15:34
| Brzeźno-Kwiatowa NŻ | 38 | 15:35
| Brzeźno-Słoneczna NŻ | 39 | 15:37
| Brzeźno-końcowy. |
|
|
|
za: 59 min o 15:09
Rumin Działki-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:09
| Cmentarz Parafialny | 2 | 15:10
| Popiełuszki | 3 | 15:11
| Glinka | 4 | 15:13
| Sosnowa | 5 | 15:14
| Okólna | 6 | 15:16
| 11 Listopada | 7 | 15:18
| Przyjaźni | 8 | 15:20
| ZSGE | 9 | 15:24
| Trasa Warszawska | 10 | 15:26
| Grunwaldzka | 11 | 15:27
| Wał Tarejwy | 12 | 15:28
| Żwirki i Wigury | 13 | 15:30
| Cmentarz Kolska | 14 | 15:33
| Solna NŻ | 15 | 15:34
| Pawłówek NŻ | 16 | 15:36
| Taczanowskiego NŻ | 17 | 15:38
| Józefa Bema | 18 | 15:41
| Parowa NŻ | 19 | 15:42
| Stefanii Esse NŻ | 20 | 15:44
| Zagórowska NŻ | 21 | 15:46
| Rumin Działki-końcowy. |
|
|
|
za: 01:06 godz : min o 15:16
Zakładowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:16
| Cmentarz Parafialny | 2 | 15:17
| Popiełuszki | 3 | 15:18
| Glinka | 4 | 15:20
| Sosnowa | 5 | 15:21
| Okólna | 6 | 15:23
| 11 Listopada | 7 | 15:25
| Przyjaźni | 8 | 15:27
| ZSGE | 9 | 15:29
| Hala Rondo | 10 | 15:30
| Aleje 1 Maja | 11 | 15:32
| Dworzec PKP | 12 | 15:35
| ZS im. Kopernika | 13 | 15:37
| Wiadukt Pokoju | 14 | 15:39
| Sąd Rejonowy | 15 | 15:40
| Zatorze | 16 | 15:41
| Szeligowskiego | 17 | 15:43
| Szymanowskiego | 18 | 15:44
| Paderewskiego | 19 | 15:45
| Paderewskiego NŻ | 20 | 15:46
| ROD Górnik NŻ | 21 | 15:47
| Urząd Skarbowy | 22 | 15:48
| Zakładowa-końcowy. |
|
|
|
za: 01:36 godz : min o 15:46 j
Janowice-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:46j
| Cmentarz Parafialny | 2 | 15:47j
| Popiełuszki | 3 | 15:48j
| Glinka | 4 | 15:49j
| Wyzwolenia | 5 | 15:51j
| 11 Listopada | 6 | 15:53j
| Przyjaźni | 7 | 15:55j
| ZSGE | 8 | 15:57j
| Hala Rondo | 9 | 15:58j
| Aleje 1 Maja | 10 | 16:00j
| Dworzec PKP | 11 | 16:03j
| Dworcowa | 12 | 16:04j
| Trasa Warszawska | 13 | 16:07j
| Grunwaldzka | 14 | 16:08j
| Wał Tarejwy | 15 | 16:08j
| Żwirki i Wigury | 16 | 16:11j
| Solna | 17 | 16:12j
| Gruntowa NŻ | 18 | 16:14j
| Świętojańska NŻ | 19 | 16:15j
| ROD im. Urbanowskiej | 20 | 16:17j
| Żychlin NŻ | 21 | 16:18j
| Żychlin I | 22 | 16:21j
| Janowice-końcowy. |
|
|
|
za: 02:06 godz : min o 16:16
Zakładowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:16
| Cmentarz Parafialny | 2 | 16:17
| Popiełuszki | 3 | 16:18
| Glinka | 4 | 16:20
| Sosnowa | 5 | 16:21
| Okólna | 6 | 16:23
| 11 Listopada | 7 | 16:25
| Przyjaźni | 8 | 16:27
| ZSGE | 9 | 16:29
| Hala Rondo | 10 | 16:30
| Aleje 1 Maja | 11 | 16:32
| Dworzec PKP | 12 | 16:35
| ZS im. Kopernika | 13 | 16:37
| Wiadukt Pokoju | 14 | 16:39
| Sąd Rejonowy | 15 | 16:40
| Zatorze | 16 | 16:41
| Szeligowskiego | 17 | 16:43
| Szymanowskiego | 18 | 16:44
| Paderewskiego | 19 | 16:45
| Paderewskiego NŻ | 20 | 16:46
| ROD Górnik NŻ | 21 | 16:47
| Urząd Skarbowy | 22 | 16:48
| Zakładowa-końcowy. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |