Najbliższe odjazdy
Przystanek: Śmigielskiego II - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziela i święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 14 min o 15:49
Centrum przesiadkowe
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:49
| Śmigielskiego II | 2 | 15:51
| Witosa targowisko | 3 | 15:53
| Galeria Ostrovia -Serwańskiego | 4 | 15:56
| Al. Słowackiego - Kaliska | 5 | 15:58
| Limanowskiego szpital | 6 | 15:59
| Limanowskiego cmentarz | 7 | 16:00
| Reymonta | 8 | 16:00
| M.Konopnickiej Sklejki | 9 | 16:03
| M.Konopnickiej pawilon | 10 | 16:04
| Wolności | 11 | 16:06
| Partyzancka | 12 | 16:07
| Sienkiewicza | 13 | 16:08
| Centrum przesiadkowe |
|
|
|
za: 18 min o 15:53
Dwernickiego
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:53
| Śmigielskiego II | 2 | 15:54
| Ks.Kar.Ledóchowskiego II | 3 | 15:57
| Limanowskiego MiniMal | 4 | 15:58
| Limanowskiego szpital | 5 | 15:59
| Limanowskiego cmentarz | 6 | 16:00
| Reymonta | 7 | 16:00
| M.Konopnickiej Sklejki | 8 | 16:03
| M.Konopnickiej pawilon | 9 | 16:04
| Raszkowska kościół | 10 | 16:08
| Centrum przesiadkowe | 11 | 16:12
| Krotoszyńska ZAP - wiadukt | 12 | 16:14
| Krotoszyńska Nullo | 13 | 16:15
| Traugutta Czwartaków | 14 | 16:16
| Traugutta Skorupki | 15 | 16:17
| Traugutta Czarnieckiego | 16 | 16:18
| Traugutta Kordeckiego | 17 | 16:19
| Kordeckiego szkoła | 18 | 16:20
| Kordeckiego Urząd Skarbowy | 19 | 16:21
| Chłapowskiego I | 20 | 16:22
| Rejtana Prefabet | 21 | 16:23
| Dwernickiego |
|
|
|
za: 01:00 godz : min o 16:35
Zacharzew
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:35
| Śmigielskiego II | 2 | 16:36
| Ks.Kar.Ledóchowskiego II | 3 | 16:39
| Kaliska Bank | 4 | 16:40
| Gimnazjalna | 5 | 16:42
| Plac Bankowy | 6 | 16:44
| Partyzancka | 7 | 16:46
| Plac 23 Stycznia I | 8 | 16:48
| Raszkowska kościół | 9 | 16:52
| Centrum przesiadkowe | 10 | 16:55
| Krotoszyńska ZAP - wiadukt | 11 | 16:57
| Krotoszyńska Nullo | 12 | 16:58
| Krotoszyńska Bema | 13 | 17:00
| Krotoszynska I | 14 | 17:00
| Zacharzew |
|
|
|
za: 01:43 godz : min o 17:18
Dwernickiego
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:18
| Śmigielskiego II | 2 | 17:19
| Ks.Kar.Ledóchowskiego II | 3 | 17:22
| Limanowskiego MiniMal | 4 | 17:23
| Limanowskiego szpital | 5 | 17:24
| Limanowskiego cmentarz | 6 | 17:25
| Reymonta | 7 | 17:26
| M.Konopnickiej Sklejki | 8 | 17:28
| M.Konopnickiej pawilon | 9 | 17:30
| Raszkowska kościół | 10 | 17:34
| Centrum przesiadkowe | 11 | 17:37
| Krotoszyńska ZAP - wiadukt | 12 | 17:39
| Krotoszyńska Nullo | 13 | 17:40
| Traugutta Czwartaków | 14 | 17:41
| Traugutta Skorupki | 15 | 17:42
| Traugutta Czarnieckiego | 16 | 17:43
| Traugutta Kordeckiego | 17 | 17:44
| Kordeckiego szkoła | 18 | 17:45
| Kordeckiego Urząd Skarbowy | 19 | 17:46
| Chłapowskiego I | 20 | 17:47
| Rejtana Prefabet | 21 | 17:48
| Dwernickiego |
|
|
|
za: 01:54 godz : min o 17:29
Centrum przesiadkowe
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:29
| Śmigielskiego II | 2 | 17:31
| Witosa targowisko | 3 | 17:33
| Galeria Ostrovia -Serwańskiego | 4 | 17:36
| Al. Słowackiego - Kaliska | 5 | 17:38
| Limanowskiego szpital | 6 | 17:39
| Limanowskiego cmentarz | 7 | 17:40
| Reymonta | 8 | 17:41
| M.Konopnickiej Sklejki | 9 | 17:43
| M.Konopnickiej pawilon | 10 | 17:45
| Wolności | 11 | 17:46
| Partyzancka | 12 | 17:47
| Sienkiewicza | 13 | 17:49
| Centrum przesiadkowe |
|
|
|
za: 02:05 godz : min o 17:40
Zacharzew
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:40
| Śmigielskiego II | 2 | 17:41
| Ks.Kar.Ledóchowskiego II | 3 | 17:44
| Kaliska Bank | 4 | 17:45
| Gimnazjalna | 5 | 17:47
| Plac Bankowy | 6 | 17:49
| Partyzancka | 7 | 17:51
| Plac 23 Stycznia I | 8 | 17:53
| Raszkowska kościół | 9 | 17:57
| Centrum przesiadkowe | 10 | 18:00
| Krotoszyńska ZAP - wiadukt | 11 | 18:02
| Krotoszyńska Nullo | 12 | 18:03
| Krotoszyńska Bema | 13 | 18:04
| Krotoszynska I | 14 | 18:06
| Zacharzew |
|
Powrót | | Następne dojazdy |