Najbliższe odjazdy
Przystanek: Śmigielskiego II - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziela i święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 19:54 godz : min o 07:29
Centrum przesiadkowe
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:29
| Śmigielskiego II | 2 | 07:31
| Witosa targowisko | 3 | 07:33
| Galeria Ostrovia -Serwańskiego | 4 | 07:36
| Al. Słowackiego - Kaliska | 5 | 07:38
| Limanowskiego szpital | 6 | 07:39
| Limanowskiego cmentarz | 7 | 07:40
| Reymonta | 8 | 07:41
| M.Konopnickiej Sklejki | 9 | 07:43
| M.Konopnickiej pawilon | 10 | 07:45
| Wolności | 11 | 07:46
| Partyzancka | 12 | 07:47
| Sienkiewicza | 13 | 07:49
| Centrum przesiadkowe |
|
|
|
za: 20:13 godz : min o 07:48
Dwernickiego
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:48
| Śmigielskiego II | 2 | 07:49
| Ks.Kar.Ledóchowskiego II | 3 | 07:52
| Limanowskiego MiniMal | 4 | 07:53
| Limanowskiego szpital | 5 | 07:54
| Limanowskiego cmentarz | 6 | 07:55
| Reymonta | 7 | 07:56
| M.Konopnickiej Sklejki | 8 | 07:58
| M.Konopnickiej pawilon | 9 | 08:00
| Raszkowska kościół | 10 | 08:04
| Centrum przesiadkowe | 11 | 08:07
| Krotoszyńska ZAP - wiadukt | 12 | 08:09
| Krotoszyńska Nullo | 13 | 08:10
| Traugutta Czwartaków | 14 | 08:11
| Traugutta Skorupki | 15 | 08:12
| Traugutta Czarnieckiego | 16 | 08:13
| Traugutta Kordeckiego | 17 | 08:14
| Kordeckiego szkoła | 18 | 08:15
| Kordeckiego Urząd Skarbowy | 19 | 08:16
| Chłapowskiego I | 20 | 08:17
| Rejtana Prefabet | 21 | 08:18
| Dwernickiego |
|
|
|
za: 20:44 godz : min o 08:19
Centrum przesiadkowe
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:19
| Śmigielskiego II | 2 | 08:21
| Witosa targowisko | 3 | 08:23
| Galeria Ostrovia -Serwańskiego | 4 | 08:26
| Al. Słowackiego - Kaliska | 5 | 08:28
| Limanowskiego szpital | 6 | 08:29
| Limanowskiego cmentarz | 7 | 08:30
| Reymonta | 8 | 08:31
| M.Konopnickiej Sklejki | 9 | 08:33
| M.Konopnickiej pawilon | 10 | 08:35
| Wolności | 11 | 08:36
| Partyzancka | 12 | 08:37
| Sienkiewicza | 13 | 08:39
| Centrum przesiadkowe |
|
|
|
za: 20:53 godz : min o 08:28
Dwernickiego
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:28
| Śmigielskiego II | 2 | 08:29
| Ks.Kar.Ledóchowskiego II | 3 | 08:32
| Limanowskiego MiniMal | 4 | 08:33
| Limanowskiego szpital | 5 | 08:34
| Limanowskiego cmentarz | 6 | 08:35
| Reymonta | 7 | 08:36
| M.Konopnickiej Sklejki | 8 | 08:38
| M.Konopnickiej pawilon | 9 | 08:40
| Raszkowska kościół | 10 | 08:44
| Centrum przesiadkowe | 11 | 08:47
| Krotoszyńska ZAP - wiadukt | 12 | 08:49
| Krotoszyńska Nullo | 13 | 08:50
| Traugutta Czwartaków | 14 | 08:51
| Traugutta Skorupki | 15 | 08:52
| Traugutta Czarnieckiego | 16 | 08:53
| Traugutta Kordeckiego | 17 | 08:54
| Kordeckiego szkoła | 18 | 08:55
| Kordeckiego Urząd Skarbowy | 19 | 08:56
| Chłapowskiego I | 20 | 08:57
| Rejtana Prefabet | 21 | 08:58
| Dwernickiego |
|
|
|
za: 20:55 godz : min o 08:30 N
Plac Bankowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:30N
| Śmigielskiego II | 2 | 08:31N
| Ks.Kar.Ledóchowskiego II | 3 | 08:34N
| Kaliska Bank | 4 | 08:35N
| Gimnazjalna | 5 | 08:37N
| Plac Bankowy |
|
|
|
za: 21:34 godz : min o 09:09
Centrum przesiadkowe
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:09
| Śmigielskiego II | 2 | 09:11
| Witosa targowisko | 3 | 09:13
| Galeria Ostrovia -Serwańskiego | 4 | 09:16
| Al. Słowackiego - Kaliska | 5 | 09:18
| Limanowskiego szpital | 6 | 09:19
| Limanowskiego cmentarz | 7 | 09:20
| Reymonta | 8 | 09:21
| M.Konopnickiej Sklejki | 9 | 09:23
| M.Konopnickiej pawilon | 10 | 09:25
| Wolności | 11 | 09:26
| Partyzancka | 12 | 09:27
| Sienkiewicza | 13 | 09:29
| Centrum przesiadkowe |
|
Powrót | | Następne dojazdy |