Najbliższe odjazdy
Przystanek: Raszkowska kościół - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziela i święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 00 min o 14:38
Komuny Paryskiej
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:38
| Raszkowska kościół | 2 | 14:40
| M.Konopnickiej pawilon | 3 | 14:42
| M.Konopnickiej Sklejki | 4 | 14:43
| Reymonta | 5 | 14:44
| Limanowskiego cmentarz | 6 | 14:45
| Limanowskiego szpital | 7 | 14:47
| Kaliska Bank | 8 | 14:48
| Ks.Kar.Ledóchowskiego park | 9 | 14:50
| Ks.Kar.Ledóchowskiego II | 10 | 14:51
| Śmigielskiego II | 11 | 14:52
| Śmigielskiego I | 12 | 14:53
| Śmigielskiego | 13 | 14:54
| Paderewskiego I | 14 | 14:55
| Komuny Paryskiej | 15 | 14:56
| Komuny Paryskiej III | 16 | 14:57
| Komuny Paryskiej II | 17 | 14:58
| Komuny Paryskiej I | 18 | 14:59
| Komuny Paryskiej |
|
|
|
za: 01 min o 14:39 sw
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:39sw
| Raszkowska kościół | 2 | 14:41sw
| Plac 23 Stycznia II | 3 | 14:43sw
| Partyzancka | 4 | 14:45sw
| Głogowska | 5 | 14:47sw
| Al. Powstańców Wlkp. | 6 | 14:48sw
| Kaliska Bank | 7 | 14:49sw
| Kaliska Biedronka | 8 | 14:50sw
| Grabowska szkoła | 9 | 14:51sw
| Grabowska Witosa | 10 | 14:52sw
| Grabowska Piaskowa | 11 | 14:53sw
| Grabowska Pruślińska | 12 | 14:54sw
| Grabowska - Jastrzębia | 13 | 14:55sw
| Grabowska Pruślin I | 14 | 14:56sw
| Pruślin | 15 | 14:58sw
| Wtórek PKS | 16 | 14:59sw
| | 17 | 15:00sw
| | 18 | 15:01sw
| |
|
|
|
za: 06 min o 14:44
Nowa Krępa piekarnia
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:44
| Raszkowska kościół | 2 | 14:46
| M.Konopnickiej pawilon | 3 | 14:48
| Limanowskiego szpital | 4 | 14:49
| Limanowskiego cmentarz | 5 | 14:50
| Limanowskiego Żeromskiego | 6 | 14:51
| Grunwaldzka I | 7 | 14:52
| Grunwaldzka II | 8 | 14:53
| Bracka I | 9 | 14:54
| Bracka II | 10 | 14:55
| Bracka III | 11 | 14:56
| Kaliska Spomasz | 12 | 14:57
| Grabowska szkoła | 13 | 14:58
| Witosa targowisko | 14 | 14:59
| Nowa Krępa II | 15 | 15:00
| Nowa Krępa I | 16 | 15:01
| Nowa Krępa piekarnia |
|
|
|
za: 06 min o 14:44 Qw
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:44Qw
| Raszkowska kościół | 2 | 14:46Qw
| M.Konopnickiej pawilon | 3 | 14:48Qw
| Al. Słowackiego MiniMal | 4 | 14:49Qw
| Al. Słowackiego - Kaliska | 5 | 14:50Qw
| |
|
|
|
za: 10 min o 14:48 K
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:48K
| Raszkowska kościół | 2 | 14:49K
| Wolności | 3 | 14:50K
| Partyzancka | 4 | 14:52K
| Głogowska | 5 | 14:54K
| Wrocławska ZNTK | 6 | 14:55K
| Wrocławska Miła | 7 | 14:56K
| |
|
|
|
za: 17 min o 14:55 Ł
Aleja Powstańców
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:55
| Raszkowska kościół | 2 | 14:56
| Wolności | 3 | 14:57
| Partyzancka | 4 | 14:59
| Głogowska | 5 | 15:01
| Aleja Powstańców |
|
Powrót | | Następne dojazdy |