Najbliższe odjazdy
Przystanek: Złota/Malczewskiego - pokaż QR kod
Dni Robocze
Soboty
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 18 min o 12:47
MPK / Intermarche
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:47
| Złota/Malczewskiego | 2 | 12:48
| Złota/Szkoła | 3 | 12:49
| Widawska I Sosnowa | 4 | 12:50
| Widawska II gr.miasta | 5 | 12:51
| Poręby I skrzyż do Poręb | 6 | 12:52
| Poręby II las | 7 | 12:53
| Poręby I skrz.do Piasków | 8 | 12:55
| Piaski I pos. 29 | 9 | 12:57
| Piaski II pos.40 | 10 | 12:59
| Piaski III pos. 62 | 11 | 13:01
| Piaski IV pętla | 12 | 13:03
| Beleń I | 13 | 13:05
| Beleń II wieś | 14 | 13:07
| Beleń III kolonia | 15 | 13:09
| Strońsko Kościół | 16 | 13:12
| Zapolice ul.Sieradzka | 17 | 13:13
| Zapolice Osiedle | 18 | 13:15
| Marcelów | 19 | 13:17
| Zmyślona | 20 | 13:21
| Poręby II las | 21 | 13:22
| Poręby skrz.do centrum | 22 | 13:23
| Widawska II gr miasta | 23 | 13:24
| Widawska I Sosnowa | 24 | 13:25
| Złota/Szkoła | 25 | 13:26
| Złota/Malczewskiego | 26 | 13:27
| Złota/Szymanowskiego | 27 | 13:28
| Kościelna/Targowa | 28 | 13:29
| Kościelna TBS | 29 | 13:32
| Łaska / Al Kościuszki | 30 | 13:34
| Kilińskiego / Łaska | 31 | 13:35
| Kilińskiego/ZUS | 32 | 13:37
| Kilińskiego/Szkoła | 33 | 13:38
| Dworzec PKP | 34 | 13:40
| Szadkowska / Zwoltex | 35 | 13:41
| Przemysłowa / Szadkowska | 36 | 13:42
| Przemysłowa II Długa | 37 | 13:43
| Przemysłowa/Zielonogórska | 38 | 13:44
| Długa pętla Wola | 39 | 13:54
| Intermarche | 40 | 13:55
| MPK / Intermarche |
|
|
|
za: 02:08 godz : min o 14:37
Marzynek Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:37
| Złota/Malczewskiego | 2 | 14:38
| Złota/Szkoła | 3 | 14:40
| Paprocka Zalew | 4 | 14:40
| Zduńska I | 5 | 14:42
| Zduńska II Zalew | 6 | 14:43
| Paprocka/Gr. Miasta | 7 | 14:45
| Paprotnia | 8 | 14:46
| Marżynek | 9 | 14:47
| Marzynek Pętla |
|
|
|
za: 03:53 godz : min o 16:22
Dworcowa PKP pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:22
| Złota/Malczewskiego | 2 | 16:23
| Złota/Szkoła | 3 | 16:24
| Widawska I Sosnowa | 4 | 16:25
| Widawska II gr.miasta | 5 | 16:26
| Poręby I skrzyż do Poręb | 6 | 16:27
| Poręby II las | 7 | 16:28
| Poręby I skrz.do Piasków | 8 | 16:30
| Piaski I pos. 29 | 9 | 16:32
| Piaski II pos.40 | 10 | 16:34
| Piaski III pos. 62 | 11 | 16:36
| Piaski IV pętla | 12 | 16:38
| Beleń I | 13 | 16:40
| Beleń II wieś | 14 | 16:42
| Beleń III kolonia | 15 | 16:44
| Strońsko Kościół | 16 | 16:47
| Zapolice ul.Sieradzka | 17 | 16:48
| Zapolice Osiedle | 18 | 16:50
| Marcelów | 19 | 16:52
| Zmyślona | 20 | 16:55
| Poręby skrz.do centrum | 21 | 16:56
| Widawska II gr miasta | 22 | 16:57
| Widawska I Sosnowa | 23 | 16:58
| Złota/Szkoła | 24 | 16:59
| Złota/Malczewskiego | 25 | 17:00
| Złota/Szymanowskiego | 26 | 17:00
| Kościelna/Targowa | 27 | 17:02
| Kościelna TBS | 28 | 17:04
| Łaska / Al Kościuszki | 29 | 17:07
| Kilińskiego / Łaska | 30 | 17:08
| Kilińskiego/ZUS | 31 | 17:10
| Kilińskiego/Szkoła | 32 | 17:11
| Dworcowa PKP pętla |
|
|
|
za: 04:28 godz : min o 16:57
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:57
| Złota/Malczewskiego | 2 | 16:58
| Złota/Szkoła | 3 | 17:00
| Zduńska I | 4 | 17:00
| |
|
|
|
za: 05:43 godz : min o 18:12
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:12
| Złota/Malczewskiego | 2 | 18:13
| Złota/Szkoła | 3 | 18:15
| Zduńska I | 4 | 18:16
| |
|
Powrót | | Następne dojazdy |