Najbliższe odjazdy
Przystanek: Łaska / Klasztorna - pokaż QR kod
Dni Robocze
Soboty
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 04 min o 19:43
Dworcowa PKP pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 19:43
| Łaska / Klasztorna | 2 | 19:43
| Łaska IV Łódzka | 3 | 19:45
| Łaska / Szkolna TE | 4 | 19:47
| Łaska/Piwna | 5 | 19:50
| Plac Wolności I | 6 | 19:51
| Dąbrowskiego Szpital | 7 | 19:52
| Dąbrowskiego/Szadkowska | 8 | 19:53
| Szadkowska / Skłodowska | 9 | 19:54
| Dworcowa PKP pętla |
|
|
|
za: 29 min o 20:08
MPK / Intermarche
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 20:08
| Łaska / Klasztorna | 2 | 20:08
| Łaska IV Łódzka | 3 | 20:10
| Łaska / Szkolna TE | 4 | 20:12
| Łaska/Piwna | 5 | 20:15
| Plac Wolności I | 6 | 20:17
| Sieradzka / Mostowa | 7 | 20:18
| Intermarche | 8 | 20:19
| MPK / Intermarche |
|
|
|
za: 44 min o 20:23
Dworcowa PKP pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 20:23
| Łaska / Klasztorna | 2 | 20:25
| Łaska / Szkolna TE | 3 | 20:27
| Łaska/Piwna | 4 | 20:30
| Plac Wolności I | 5 | 20:31
| Szadkowska I Łódzka | 6 | 20:32
| Szadkowska / Skłodowska | 7 | 20:33
| Dworcowa PKP pętla |
|
|
|
za: 01:04 godz : min o 20:43
MPK / Intermarche
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 20:43
| Łaska / Klasztorna | 2 | 20:43
| Łaska IV Łódzka | 3 | 20:45
| Łaska / Szkolna TE | 4 | 20:47
| Łaska/Piwna | 5 | 20:50
| Plac Wolności I | 6 | 20:51
| Dąbrowskiego Szpital | 7 | 20:52
| Dąbrowskiego/Szadkowska | 8 | 20:53
| Szadkowska / Skłodowska | 9 | 20:54
| Dworzec PKP | 10 | 20:58
| Intermarche | 11 | 20:59
| MPK / Intermarche |
|
|
|
za: 01:44 godz : min o 21:23
Długa pętla Wola
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 21:23
| Łaska / Klasztorna | 2 | 21:24
| Łaska / Szkolna TE | 3 | 21:26
| Łaska/Piwna | 4 | 21:29
| Plac Wolności I | 5 | 21:30
| Dąbrowskiego Szpital | 6 | 21:31
| Łódzka / Klilińskiego | 7 | 21:33
| Kilińskiego/Szkoła | 8 | 21:35
| Dworzec PKP | 9 | 21:37
| Spacerowa / Zwoltex | 10 | 21:38
| Spacerowa Policja | 11 | 21:40
| Przemysłowa/Zielonogórska | 12 | 21:41
| Długa pętla Wola |
|
|
|
za: 01:53 godz : min o 21:32
Sieradz A.Krajowej szpital
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 21:32
| Łaska / Klasztorna | 2 | 21:34
| Łaska / Szkolna TE | 3 | 21:36
| Łaska/Piwna | 4 | 21:39
| Plac Wolności II | 5 | 21:41
| Sieradzka / KEN | 6 | 21:42
| Sieradzka / Mostowa | 7 | 21:44
| Czechy gr. Miasta | 8 | 21:45
| Czechy skręt | 9 | 21:46
| Czechy skrzyż. Sklep | 10 | 21:47
| Czechy IV Karczma we Mlynie | 11 | 21:49
| Grabowiec | 12 | 21:51
| Stawiszcze | 13 | 21:54
| Stawiszcze zajazd | 14 | 21:55
| Męcka Wola | 15 | 21:57
| Sieradz Sienkiew. Uniejowska | 16 | 22:00
| Sieradz Sienkiewicza OSiR | 17 | 22:02
| Sieradz Sienkiewicza rondo | 18 | 22:04
| Sieradz J.Pawła II PKS | 19 | 22:07
| Sieradz J.PawłaII Bartek | 20 | 22:08
| Sieradz Grunwaldzka/Kosciół | 21 | 22:10
| Sieradz A.Krajowej/Sikorskiego | 22 | 22:11
| Sieradz A.Krajowej szpital |
|
Powrót | | Następne dojazdy |