Najbliższe odjazdy
Przystanek: Łaska V Izolacja - pokaż QR kod
Dni Robocze
Soboty
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 06 min o 13:09
Sieradz A.Krajowej szpital
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:09
| Łaska V Izolacja | 2 | 13:11
| Łaska IV Łódzka | 3 | 13:13
| Łaska / Klasztorna | 4 | 13:15
| Łaska / Szkolna TE | 5 | 13:17
| Łaska/Piwna | 6 | 13:20
| Plac Wolności II | 7 | 13:22
| Sieradzka / KEN | 8 | 13:23
| Sieradzka / Mostowa | 9 | 13:25
| Czechy gr. Miasta | 10 | 13:26
| Czechy skręt | 11 | 13:27
| Czechy skrzyż. Sklep | 12 | 13:28
| Czechy IV Karczma we Mlynie | 13 | 13:30
| Grabowiec | 14 | 13:32
| Stawiszcze | 15 | 13:34
| Stawiszcze zajazd | 16 | 13:36
| Męcka Wola | 17 | 13:38
| Sieradz Sienkiew. Uniejowska | 18 | 13:42
| Sieradz Sienkiewicza OSiR | 19 | 13:43
| Sieradz Sienkiewicza rondo | 20 | 13:46
| Sieradz J.Pawła II PKS | 21 | 13:48
| Sieradz J.PawłaII Bartek | 22 | 13:49
| Sieradz Grunwaldzka/Kosciół | 23 | 13:51
| Sieradz A.Krajowej/Sikorskiego | 24 | 13:52
| Sieradz A.Krajowej szpital |
|
|
|
za: 25 min o 13:28
Długa pętla Wola
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:28
| Łaska V Izolacja | 2 | 13:30
| Łaska IV Łódzka | 3 | 13:31
| Łaska / Klasztorna | 4 | 13:33
| Łaska / Szkolna TE | 5 | 13:35
| Łaska/Piwna | 6 | 13:38
| Plac Wolności I | 7 | 13:39
| Szadkowska I Łódzka | 8 | 13:40
| Szadkowska / Skłodowska | 9 | 13:41
| Dworzec PKP | 10 | 13:43
| Szadkowska / Zwoltex | 11 | 13:44
| Przemysłowa / Szadkowska | 12 | 13:45
| Przemysłowa II Długa | 13 | 13:46
| Przemysłowa/Zielonogórska | 14 | 13:47
| Długa pętla Wola |
|
|
|
za: 28 min o 13:31 c
Sieradz A.Krajowej szpital
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:31c
| Łaska V Izolacja | 2 | 13:34
| Łaska / Klasztorna | 3 | 13:36
| Łaska / Szkolna TE | 4 | 13:38
| Łaska/Piwna | 5 | 13:41
| Plac Wolności II | 6 | 13:43
| Sieradzka / KEN | 7 | 13:44
| Sieradzka / Mostowa | 8 | 13:46
| Czechy gr. Miasta | 9 | 13:47
| Czechy skręt | 10 | 13:48
| Czechy skrzyż. Sklep | 11 | 13:49
| Czechy IV Karczma we Mlynie | 12 | 13:51
| Grabowiec | 13 | 13:53
| Stawiszcze | 14 | 13:55
| Stawiszcze zajazd | 15 | 13:57
| Męcka Wola | 16 | 13:59
| Sieradz Sienkiew. Uniejowska | 17 | 14:04
| Sieradz Sienkiewicza rondo | 18 | 14:07
| Sieradz J.Pawła II PKS | 19 | 14:09
| Sieradz J.PawłaII Bartek | 20 | 14:11
| Sieradz Grunwaldzka/Kosciół | 21 | 14:12
| Sieradz A.Krajowej/Sikorskiego | 22 | 14:13
| Sieradz A.Krajowej szpital |
|
|
|
za: 01:11 godz : min o 14:14
Sieradz A.Krajowej szpital
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:14
| Łaska V Izolacja | 2 | 14:16
| Łaska IV Łódzka | 3 | 14:18
| Łaska / Klasztorna | 4 | 14:20
| Łaska / Szkolna TE | 5 | 14:22
| Łaska/Piwna | 6 | 14:25
| Plac Wolności II | 7 | 14:27
| Sieradzka / KEN | 8 | 14:28
| Sieradzka / Mostowa | 9 | 14:30
| Czechy gr. Miasta | 10 | 14:31
| Czechy skręt | 11 | 14:32
| Czechy skrzyż. Sklep | 12 | 14:33
| Czechy IV Karczma we Mlynie | 13 | 14:35
| Grabowiec | 14 | 14:37
| Stawiszcze | 15 | 14:39
| Stawiszcze zajazd | 16 | 14:41
| Męcka Wola | 17 | 14:43
| Sieradz Sienkiew. Uniejowska | 18 | 14:47
| Sieradz Sienkiewicza OSiR | 19 | 14:48
| Sieradz Sienkiewicza rondo | 20 | 14:51
| Sieradz J.Pawła II PKS | 21 | 14:53
| Sieradz J.PawłaII Bartek | 22 | 14:54
| Sieradz Grunwaldzka/Kosciół | 23 | 14:56
| Sieradz A.Krajowej/Sikorskiego | 24 | 14:57
| Sieradz A.Krajowej szpital |
|
|
|
za: 01:12 godz : min o 14:15
Zduńska Zalew.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:15
| Łaska V Izolacja | 2 | 14:16
| Łaska IV Łódzka | 3 | 14:17
| Łaska / Klasztorna | 4 | 14:19
| Łaska / Szkolna TE | 5 | 14:22z
| Dworzec PKP | 6 | 14:24z
| Kilińskiego/Szkoła | 7 | 14:26z
| Kilińskiego/ZUS | 8 | 14:27z
| Kilińskiego / Łaska | 9 | 14:29
| Łaska/Piwna | 10 | 14:32
| Kościelna TBS | 11 | 14:33
| Kościelna/Targowa | 12 | 14:34
| Złota/Szymanowskiego | 13 | 14:35
| Złota/Malczewskiego | 14 | 14:36
| Złota/Szkoła | 15 | 14:37
| Zduńska I | 16 | 14:38
| Zduńska Zalew. |
|
|
|
za: 01:18 godz : min o 14:21
Dworcowa PKP pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:21
| Łaska V Izolacja | 2 | 14:23
| Łaska IV Łódzka | 3 | 14:24
| Łaska / Klasztorna | 4 | 14:26
| Łaska / Szkolna TE | 5 | 14:28
| Łaska/Piwna | 6 | 14:31
| Plac Wolności I | 7 | 14:32
| Szadkowska I Łódzka | 8 | 14:33
| Szadkowska / Skłodowska | 9 | 14:34
| Dworcowa PKP pętla |
|
Powrót | | Następne dojazdy |