Najbliższe odjazdy
Przystanek: Grunwaldzka - pokaż QR kod
Dni Robocze
Soboty
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 40 min o 20:12
Dworcowa PKP pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 20:12
| Grunwaldzka | 2 | 20:14
| Spółdzielcza/Sylli | 3 | 20:15
| Karsznicka II Energ. | 4 | 20:16
| Karsznicka I PKP | 5 | 20:18
| Łaska Nowomiejska | 6 | 20:19
| Łaska VI Ceramiczna | 7 | 20:20
| Łaska V Izolacja | 8 | 20:22
| Łaska IV Łódzka | 9 | 20:23
| Łaska / Klasztorna | 10 | 20:25
| Łaska / Szkolna TE | 11 | 20:27
| Łaska/Piwna | 12 | 20:30
| Plac Wolności I | 13 | 20:31
| Szadkowska I Łódzka | 14 | 20:32
| Szadkowska / Skłodowska | 15 | 20:33
| Dworcowa PKP pętla |
|
|
|
za: 01:49 godz : min o 21:21
Sieradz A.Krajowej szpital
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 21:21
| Grunwaldzka | 2 | 21:22
| Spółdzielcza/Sylli | 3 | 21:23
| Karsznicka II Energ. | 4 | 21:24
| Karsznicka I PKP | 5 | 21:26
| Łaska Nowomiejska | 6 | 21:27
| Łaska VI Ceramiczna | 7 | 21:28
| Łaska V Izolacja | 8 | 21:30
| Łaska IV Łódzka | 9 | 21:32
| Łaska / Klasztorna | 10 | 21:34
| Łaska / Szkolna TE | 11 | 21:36
| Łaska/Piwna | 12 | 21:39
| Plac Wolności II | 13 | 21:41
| Sieradzka / KEN | 14 | 21:42
| Sieradzka / Mostowa | 15 | 21:44
| Czechy gr. Miasta | 16 | 21:45
| Czechy skręt | 17 | 21:46
| Czechy skrzyż. Sklep | 18 | 21:47
| Czechy IV Karczma we Mlynie | 19 | 21:49
| Grabowiec | 20 | 21:51
| Stawiszcze | 21 | 21:54
| Stawiszcze zajazd | 22 | 21:55
| Męcka Wola | 23 | 21:57
| Sieradz Sienkiew. Uniejowska | 24 | 22:00
| Sieradz Sienkiewicza OSiR | 25 | 22:02
| Sieradz Sienkiewicza rondo | 26 | 22:04
| Sieradz J.Pawła II PKS | 27 | 22:07
| Sieradz J.PawłaII Bartek | 28 | 22:08
| Sieradz Grunwaldzka/Kosciół | 29 | 22:10
| Sieradz A.Krajowej/Sikorskiego | 30 | 22:11
| Sieradz A.Krajowej szpital |
|
|
|
za: 01:58 godz : min o 21:30
Długa pętla Wola
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 21:30
| Grunwaldzka | 2 | 21:32
| Spółdzielcza/Sylli | 3 | 21:33
| Karsznicka II Energ. | 4 | 21:34
| Karsznicka I PKP | 5 | 21:36
| Łaska Nowomiejska | 6 | 21:37
| Łaska VI Ceramiczna | 7 | 21:38
| Łaska V Izolacja | 8 | 21:40
| Łaska IV Łódzka | 9 | 21:41
| Łaska / Klasztorna | 10 | 21:43
| Łaska / Szkolna TE | 11 | 21:45
| Łaska/Piwna | 12 | 21:48
| Plac Wolności I | 13 | 21:49
| Szadkowska I Łódzka | 14 | 21:50
| Szadkowska / Skłodowska | 15 | 21:51
| Dworzec PKP | 16 | 21:53
| Szadkowska / Zwoltex | 17 | 21:54
| Przemysłowa / Szadkowska | 18 | 21:55
| Przemysłowa II Długa | 19 | 21:56
| Przemysłowa/Zielonogórska | 20 | 21:57
| Długa pętla Wola |
|
|
|
za: 02:32 godz : min o 22:04
Dworcowa PKP pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 22:04
| Grunwaldzka | 2 | 22:07
| Spółdzielcza/Sylli | 3 | 22:08
| Karsznicka II Energ. | 4 | 22:08
| Karsznicka I PKP | 5 | 22:11
| Łaska Nowomiejska | 6 | 22:12
| Łaska VI Ceramiczna | 7 | 22:13
| Łaska V Izolacja | 8 | 22:15
| Łaska IV Łódzka | 9 | 22:16
| Łaska / Klasztorna | 10 | 22:18
| Łaska / Szkolna TE | 11 | 22:20
| Łaska/Piwna | 12 | 22:22
| Plac Wolności I | 13 | 22:23
| Szadkowska I Łódzka | 14 | 22:24
| Szadkowska / Skłodowska | 15 | 22:25
| Dworcowa PKP pętla |
|
|
|
za: 03:15 godz : min o 22:47
MPK / Intermarche
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 22:47
| Grunwaldzka | 2 | 22:48
| Spółdzielcza/Sylli | 3 | 22:49
| Karsznicka II Energ. | 4 | 22:50
| Karsznicka I PKP | 5 | 22:52
| Łaska Nowomiejska | 6 | 22:53
| Łaska VI Ceramiczna | 7 | 22:54
| Łaska V Izolacja | 8 | 22:56
| Łaska IV Łódzka | 9 | 22:57
| Łaska / Klasztorna | 10 | 22:59
| Łaska / Szkolna TE | 11 | 23:00
| Łaska/Piwna | 12 | 23:02
| Plac Wolności II | 13 | 23:03
| Sieradzka / KEN | 14 | 23:04
| Sieradzka / Mostowa | 15 | 23:04
| Intermarche | 16 | 23:06
| MPK / Intermarche |
|
|
|
za: 03:43 godz : min o 23:15
MPK / Intermarche
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 23:15
| Grunwaldzka | 2 | 23:16
| Spółdzielcza/Sylli | 3 | 23:17
| Karsznicka II Energ. | 4 | 23:18
| Karsznicka I PKP | 5 | 23:20
| Łaska Nowomiejska | 6 | 23:21
| Łaska VI Ceramiczna | 7 | 23:22
| Łaska V Izolacja | 8 | 23:24
| Łaska IV Łódzka | 9 | 23:25
| Łaska / Klasztorna | 10 | 23:27
| Łaska / Szkolna TE | 11 | 23:28
| Łaska/Piwna | 12 | 23:30
| Plac Wolności II | 13 | 23:31
| Sieradzka / KEN | 14 | 23:32
| Sieradzka / Mostowa | 15 | 23:33
| Intermarche | 16 | 23:34
| MPK / Intermarche |
|
Powrót | | Następne dojazdy |