Najbliższe odjazdy
Przystanek: Leśmiana - pokaż QR kod
Dni Robocze
Soboty
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 17 min o 15:30
Zduńska Zalew.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:30
| Leśmiana | 2 | 15:32
| 1- go Maja | 3 | 15:34
| Spółdzielcza/Sylli | 4 | 15:35
| Karsznicka II Energ. | 5 | 15:36
| Karsznicka I PKP | 6 | 15:38
| Łaska Nowomiejska | 7 | 15:39
| Łaska VI Ceramiczna | 8 | 15:40
| Łaska V Izolacja | 9 | 15:41
| Łaska IV Łódzka | 10 | 15:42
| Łaska / Klasztorna | 11 | 15:44
| Łaska / Szkolna TE | 12 | 15:46
| Łaska/Piwna | 13 | 15:49
| Kościelna TBS | 14 | 15:50
| Kościelna/Targowa | 15 | 15:51
| Złota/Szymanowskiego | 16 | 15:52
| Złota/Malczewskiego | 17 | 15:53
| Złota/Szkoła | 18 | 15:54
| Zduńska I | 19 | 15:55
| Zduńska Zalew. |
|
|
|
za: 27 min o 15:40
MPK / Intermarche
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:40
| Leśmiana | 2 | 15:42
| Grunwaldzka | 3 | 15:44
| Spółdzielcza/Sylli | 4 | 15:45
| Karsznicka II Energ. | 5 | 15:46
| Karsznicka I PKP | 6 | 15:48
| Łaska Nowomiejska | 7 | 15:49
| Łaska VI Ceramiczna | 8 | 15:50
| Łaska V Izolacja | 9 | 15:52
| Łaska IV Łódzka | 10 | 15:53
| Łaska / Klasztorna | 11 | 15:55
| Łaska / Szkolna TE | 12 | 15:57
| Łaska/Piwna | 13 | 16:00
| Plac Wolności II | 14 | 16:02
| Sieradzka / KEN | 15 | 16:03
| Sieradzka / Mostowa | 16 | 16:04
| Intermarche | 17 | 16:04
| MPK / Intermarche |
|
|
|
za: 37 min o 15:50
Dworcowa PKP pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:50
| Leśmiana | 2 | 15:51
| 1-Maja/Karsznicka | 3 | 15:53
| Grunwaldzka | 4 | 15:55
| Spółdzielcza/Sylli | 5 | 15:56
| Karsznicka II Energ. | 6 | 15:57
| Karsznicka I PKP | 7 | 15:59
| Łaska Nowomiejska | 8 | 16:00
| Łaska VI Ceramiczna | 9 | 16:00
| Łaska V Izolacja | 10 | 16:03
| Łaska IV Łódzka | 11 | 16:04
| Łaska / Klasztorna | 12 | 16:06
| Łaska / Szkolna TE | 13 | 16:08
| Łaska/Piwna | 14 | 16:11
| Plac Wolności I | 15 | 16:12
| Szadkowska I Łódzka | 16 | 16:13
| Szadkowska / Skłodowska | 17 | 16:14
| Dworcowa PKP pętla |
|
|
|
za: 57 min o 16:10
Sieradz A.Krajowej szpital
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:10
| Leśmiana | 2 | 16:12
| Grunwaldzka | 3 | 16:13
| Spółdzielcza/Sylli | 4 | 16:14
| Karsznicka II Energ. | 5 | 16:15
| Karsznicka I PKP | 6 | 16:17
| Łaska Nowomiejska | 7 | 16:18
| Łaska VI Ceramiczna | 8 | 16:19
| Łaska V Izolacja | 9 | 16:21
| Łaska IV Łódzka | 10 | 16:23
| Łaska / Klasztorna | 11 | 16:25
| Łaska / Szkolna TE | 12 | 16:27
| Łaska/Piwna | 13 | 16:30
| Plac Wolności II | 14 | 16:32
| Sieradzka / KEN | 15 | 16:33
| Sieradzka / Mostowa | 16 | 16:35
| Czechy gr. Miasta | 17 | 16:36
| Czechy skręt | 18 | 16:37
| Czechy skrzyż. Sklep | 19 | 16:38
| Czechy IV Karczma we Mlynie | 20 | 16:40
| Grabowiec | 21 | 16:42
| Stawiszcze | 22 | 16:44
| Stawiszcze zajazd | 23 | 16:46
| Męcka Wola | 24 | 16:48
| Sieradz Sienkiew. Uniejowska | 25 | 16:52
| Sieradz Sienkiewicza OSiR | 26 | 16:53
| Sieradz Sienkiewicza rondo | 27 | 16:56
| Sieradz J.Pawła II PKS | 28 | 16:58
| Sieradz J.PawłaII Bartek | 29 | 16:59
| Sieradz Grunwaldzka/Kosciół | 30 | 17:00
| Sieradz A.Krajowej/Sikorskiego | 31 | 17:02
| Sieradz A.Krajowej szpital |
|
|
|
za: 01:17 godz : min o 16:30
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:30
| Leśmiana | 2 | 16:32
| 1-Maja/Karsznicka | 3 | 16:33
| 1- go Maja | 4 | 16:35
| Staszica Spółdzielcza | 5 | 16:36
| Staszica Cmentarz | 6 | 16:38
| Jodłowa IV Staszica | 7 | 16:39
| Jodłowa III Borowa | 8 | 16:39
| Świerkowa sklep | 9 | 16:40
| Jodłowa Iglasta Zastępczy | 10 | 16:42
| Świerkowa / Bema | 11 | 16:43
| Łaska IV Łódzka | 12 | 16:45
| Łaska / Klasztorna | 13 | 16:47
| Łaska / Szkolna TE | 14 | 16:50
| Łaska/Piwna | 15 | 16:51
| Plac Wolności I | 16 | 16:52
| Dąbrowskiego Szpital | 17 | 16:53
| Dąbrowskiego/Szadkowska | 18 | 16:54
| |
|
|
|
za: 02:07 godz : min o 17:20
MPK / Intermarche
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:20
| Leśmiana | 2 | 17:22
| 1-Maja/Karsznicka | 3 | 17:23
| 1- go Maja | 4 | 17:25
| Staszica Spółdzielcza | 5 | 17:26
| Staszica Cmentarz | 6 | 17:28
| Jodłowa IV Staszica | 7 | 17:29
| Jodłowa III Borowa | 8 | 17:29
| Świerkowa sklep | 9 | 17:30
| Jodłowa Iglasta Zastępczy | 10 | 17:32
| Świerkowa / Bema | 11 | 17:33
| Łaska IV Łódzka | 12 | 17:35
| Łaska / Klasztorna | 13 | 17:37
| Łaska / Szkolna TE | 14 | 17:40
| Łaska/Piwna | 15 | 17:41
| Plac Wolności I | 16 | 17:42
| Dąbrowskiego Szpital | 17 | 17:43
| Dąbrowskiego/Szadkowska | 18 | 17:44
| Szadkowska / Skłodowska | 19 | 17:50
| MPK / Intermarche |
|
Powrót | | Następne dojazdy |