Najbliższe odjazdy
Przystanek: Zduńska I - pokaż QR kod
Dni Robocze
Soboty
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 28 min o 10:00
Intermarche
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:00
| Zduńska I | 2 | 10:01
| Złota/Szkoła | 3 | 10:02
| Złota/Malczewskiego | 4 | 10:03
| Malczewskiego | 5 | 10:04
| Baczyńskiego | 6 | 10:05
| Szymanowskiego | 7 | 10:07
| Paprocka/Chełm. | 8 | 10:08
| Paprocka/Boczna | 9 | 10:09
| Łąkowa/Główna | 10 | 10:10
| Łąkowa/Klasztorna | 11 | 10:12
| Łaska / Klasztorna | 12 | 10:14
| Łaska / Szkolna TE | 13 | 10:16
| Łaska/Piwna | 14 | 10:19
| Plac Wolności I | 15 | 10:20
| Dąbrowskiego Szpital | 16 | 10:21
| Łódzka / Klilińskiego | 17 | 10:23
| Kilińskiego/Szkoła | 18 | 10:25
| Dworzec PKP | 19 | 10:27
| Spacerowa / Zwoltex | 20 | 10:28
| Spacerowa Policja | 21 | 10:30
| Przemysłowa/Zielonogórska | 22 | 10:31
| Długa pętla Wola | 23 | 10:36
| Intermarche |
|
|
|
za: 03:54 godz : min o 13:26
Leśmiana pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:26
| Zduńska I | 2 | 13:27
| Złota/Szkoła | 3 | 13:28
| Złota/Malczewskiego | 4 | 13:29
| Złota/Szymanowskiego | 5 | 13:30
| Kościelna/Targowa | 6 | 13:31
| Kościelna TBS | 7 | 13:34
| Łaska / Al Kościuszki | 8 | 13:36
| Łaska/Szkolna TE | 9 | 13:38
| Łaska / Klasztorna | 10 | 13:39
| Łaska IV Łódzka | 11 | 13:40
| Łaska V Izolacja | 12 | 13:41
| Łaska /Ceramiczna | 13 | 13:42
| Łaska/Nowomiejska | 14 | 13:44
| Karsznicka I PKP | 15 | 13:45
| Karsznicka II Energ. | 16 | 13:46
| Spółdzielcza/Sylli | 17 | 13:47
| 1-go Maja | 18 | 13:49
| Leśmiana pętla |
|
|
|
za: 05:29 godz : min o 15:01
Leśmiana pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:01
| Zduńska I | 2 | 15:02
| Złota/Szkoła | 3 | 15:03
| Złota/Malczewskiego | 4 | 15:04
| Złota/Szymanowskiego | 5 | 15:05
| Kościelna/Targowa | 6 | 15:06
| Kościelna TBS | 7 | 15:09
| Łaska / Al Kościuszki | 8 | 15:11
| Łaska/Szkolna TE | 9 | 15:13
| Łaska / Klasztorna | 10 | 15:14
| Łaska IV Łódzka | 11 | 15:15
| Łaska V Izolacja | 12 | 15:16
| Łaska /Ceramiczna | 13 | 15:17
| Łaska/Nowomiejska | 14 | 15:18
| Karsznicka I PKP | 15 | 15:19
| Karsznicka II Energ. | 16 | 15:20
| Spółdzielcza/Sylli | 17 | 15:21
| 1-go Maja | 18 | 15:23
| Leśmiana pętla |
|
|
|
za: 05:33 godz : min o 15:05
Długa pętla Wola
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:05
| Zduńska I | 2 | 15:06
| Złota/Szkoła | 3 | 15:07
| Złota/Malczewskiego | 4 | 15:08
| Malczewskiego | 5 | 15:09
| Baczyńskiego | 6 | 15:10
| Szymanowskiego | 7 | 15:12
| Paprocka/Chełm. | 8 | 15:13
| Paprocka/Boczna | 9 | 15:14
| Łąkowa/Główna | 10 | 15:15
| Łąkowa/Klasztorna | 11 | 15:17
| Łaska / Klasztorna | 12 | 15:19
| Łaska / Szkolna TE | 13 | 15:21
| Łaska/Piwna | 14 | 15:24
| Plac Wolności I | 15 | 15:25
| Dąbrowskiego Szpital | 16 | 15:26
| Łódzka / Klilińskiego | 17 | 15:28
| Kilińskiego/Szkoła | 18 | 15:30
| Dworzec PKP | 19 | 15:32
| Spacerowa / Zwoltex | 20 | 15:33
| Spacerowa Policja | 21 | 15:35
| Przemysłowa/Zielonogórska | 22 | 15:36
| Długa pętla Wola |
|
|
|
za: 06:28 godz : min o 16:00
Intermarche
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:00
| Zduńska I | 2 | 16:02
| Złota/Szkoła | 3 | 16:03
| Złota/Malczewskiego | 4 | 16:04
| Złota/Szymanowskiego | 5 | 16:04
| Kościelna/Targowa | 6 | 16:06
| Kościelna TBS | 7 | 16:07
| Sieradzka / KEN | 8 | 16:08
| Sieradzka / Mostowa | 9 | 16:10
| Intermarche |
|
|
|
za: 07:38 godz : min o 17:10
Dworcowa PKP pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:10
| Zduńska I | 2 | 17:11
| Złota/Szkoła | 3 | 17:12
| Złota/Malczewskiego | 4 | 17:13
| Malczewskiego | 5 | 17:14
| Baczyńskiego | 6 | 17:15
| Szymanowskiego | 7 | 17:17
| Paprocka/Chełm. | 8 | 17:18
| Paprocka/Boczna | 9 | 17:19
| Łąkowa/Główna | 10 | 17:20
| Łąkowa/Klasztorna | 11 | 17:22
| Łaska / Klasztorna | 12 | 17:24
| Łaska / Szkolna TE | 13 | 17:26
| Łaska/Piwna | 14 | 17:29
| Plac Wolności I | 15 | 17:30
| Dąbrowskiego Szpital | 16 | 17:31
| Łódzka / Klilińskiego | 17 | 17:33
| Kilińskiego/Szkoła | 18 | 17:35
| Dworcowa PKP pętla |
|
Powrót | | Następne dojazdy |