Najbliższe odjazdy
Przystanek: Sieradz J.Pawła II PKS - pokaż QR kod
Dni Robocze
Soboty
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 32 min o 14:11
Leśmiana pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:11
| Sieradz J.Pawła II PKS | 2 | 14:13
| Sieradz Sienkiewicza rondo | 3 | 14:15
| Sieradz Sienkiewicza OSiR | 4 | 14:19
| Sieradz Sienkiew. Uniejowska | 5 | 14:21
| Męcka Wola | 6 | 14:23
| Stawiszcze zajazd | 7 | 14:25
| Stawiszcze | 8 | 14:27
| Grabowiec | 9 | 14:29
| Czechy IV Karczma we Mlynie | 10 | 14:31
| Czechy skrzyż. Sklep | 11 | 14:32
| Czechy skręt | 12 | 14:34
| Czechy gr. Miasta | 13 | 14:36
| Sieradzka / Mostowa | 14 | 14:37
| Sieradzka / KEN | 15 | 14:40
| Łaska / Al Kościuszki | 16 | 14:42
| Łaska II Szkolna | 17 | 14:44
| Łaska / Klasztorna | 18 | 14:45
| Łaska IV Łódzka | 19 | 14:46
| Łaska V Izolacja | 20 | 14:47
| Łaska /Ceramiczna | 21 | 14:48
| Łaska/Nowomiejska | 22 | 14:50
| Karsznicka I PKP | 23 | 14:51
| Karsznicka II Energ. | 24 | 14:52
| Spółdzielcza/Sylli | 25 | 14:53
| Grunwaldzka | 26 | 14:54
| Leśmiana pętla |
|
|
|
za: 01:33 godz : min o 15:12
Łaska II Szkolna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:12
| Sieradz J.Pawła II PKS | 2 | 15:14
| Sieradz Sienkiewicza rondo | 3 | 15:29
| Sieradzka / Mostowa | 4 | 15:30
| Sieradzka / KEN | 5 | 15:32
| Łaska / Al Kościuszki | 6 | 15:34
| Łaska II Szkolna |
|
|
|
za: 01:38 godz : min o 15:17
Leśmiana pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:17
| Sieradz J.Pawła II PKS | 2 | 15:19
| Sieradz Sienkiewicza rondo | 3 | 15:21
| Sieradz Sienkiewicza OSiR | 4 | 15:25
| Sieradz Sienkiew. Uniejowska | 5 | 15:27
| Męcka Wola | 6 | 15:29
| Stawiszcze zajazd | 7 | 15:31
| Stawiszcze | 8 | 15:33
| Grabowiec | 9 | 15:35
| Czechy IV Karczma we Mlynie | 10 | 15:37
| Czechy skrzyż. Sklep | 11 | 15:38
| Czechy skręt | 12 | 15:40
| Czechy gr. Miasta | 13 | 15:42
| Sieradzka / Mostowa | 14 | 15:43
| Sieradzka / KEN | 15 | 15:46
| Łaska / Al Kościuszki | 16 | 15:48
| Łaska II Szkolna | 17 | 15:50
| Łaska / Klasztorna | 18 | 15:51
| Łaska IV Łódzka | 19 | 15:52
| Łaska V Izolacja | 20 | 15:53
| Łaska /Ceramiczna | 21 | 15:54
| Łaska/Nowomiejska | 22 | 15:56
| Karsznicka I PKP | 23 | 15:57
| Karsznicka II Energ. | 24 | 15:58
| Spółdzielcza/Sylli | 25 | 15:59
| Grunwaldzka | 26 | 16:00
| Leśmiana pętla |
|
|
|
za: 02:12 godz : min o 15:51
Łaska II Szkolna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:51
| Sieradz J.Pawła II PKS | 2 | 15:53
| Sieradz Sienkiewicza rondo | 3 | 16:08
| Sieradzka / Mostowa | 4 | 16:10
| Sieradzka / KEN | 5 | 16:13
| Łaska / Al Kościuszki | 6 | 16:15
| Łaska II Szkolna |
|
|
|
za: 02:32 godz : min o 16:11
MPK / Intermarche
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:11
| Sieradz J.Pawła II PKS | 2 | 16:13
| Sieradz Sienkiewicza rondo | 3 | 16:15
| Sieradz Sienkiewicza OSiR | 4 | 16:19
| Sieradz Sienkiew. Uniejowska | 5 | 16:21
| Męcka Wola | 6 | 16:23
| Stawiszcze zajazd | 7 | 16:25
| Stawiszcze | 8 | 16:27
| Grabowiec | 9 | 16:29
| Czechy IV Karczma we Mlynie | 10 | 16:31
| Czechy skrzyż. Sklep | 11 | 16:32
| Czechy skręt | 12 | 16:34
| Czechy gr. Miasta | 13 | 16:36
| Sieradzka / Mostowa | 14 | 16:37
| Sieradzka / KEN | 15 | 16:40
| Łaska / Al Kościuszki | 16 | 16:42
| Łaska II Szkolna | 17 | 16:47
| MPK / Intermarche |
|
|
|
za: 03:14 godz : min o 16:53
Łaska II Szkolna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:53
| Sieradz J.Pawła II PKS | 2 | 16:55
| Sieradz Sienkiewicza rondo | 3 | 17:00
| Sieradz Sienkiew. Uniejowska | 4 | 17:02
| Męcka Wola | 5 | 17:04
| Stawiszcze zajazd | 6 | 17:06
| Stawiszcze | 7 | 17:08
| Grabowiec | 8 | 17:10
| Czechy IV Karczma we Mlynie | 9 | 17:11
| Czechy skrzyż. Sklep | 10 | 17:12
| Czechy skręt | 11 | 17:13
| Czechy gr. Miasta | 12 | 17:15
| Sieradzka / Mostowa | 13 | 17:16
| Sieradzka / KEN | 14 | 17:18
| Łaska / Al Kościuszki | 15 | 17:21
| Łaska II Szkolna |
|
Powrót | | Następne dojazdy |