Najbliższe odjazdy
Przystanek: Chopina - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 06 min o 14:28
Opatówek
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:28
| Chopina | 2 | 14:29
| Parczewskiego Wodna | 3 | 14:30
| Parczewskiego | 4 | 14:31
| Plac Jana Pawła II | 5 | 14:33
| Łódzka Warszawska | 6 | 14:35
| Łódzka OSRiR | 7 | 14:36
| Łódzka Sportowa | 8 | 14:37
| Łódzka Miła | 9 | 14:38
| Łódzka Tyniec | 10 | 14:40
| Łódzka Winiary Fabryka | 11 | 14:42
| Łódzka Lubelska | 12 | 14:43
| Łódzka Winiary | 13 | 14:44
| Łódzka Okrąglicka | 14 | 14:45
| Zduny | 15 | 14:47
| Opatówek Dróżnik | 16 | 14:49
| Opatówek Hellena | 17 | 14:50
| Opatówek Szkoła | 18 | 14:51
| Opatówek |
|
|
|
za: 19 min o 14:41
Wał Bernardyński Bażancia
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:41
| Chopina | 2 | 14:42
| Parczewskiego Wodna | 3 | 14:43
| Nowy Rynek Tęcza | 4 | 14:46
| Majkowska Medix | 5 | 14:47
| Długosza | 6 | 14:49
| Złota Haft | 7 | 14:51
| Złota Działki | 8 | 14:52
| Bażancia PUK | 9 | 14:53
| Wał Bernardyński Bażancia |
|
|
|
za: 19 min o 14:41
Godebskiego Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:41
| Chopina | 2 | 14:42
| Parczewskiego Wodna | 3 | 14:43
| Parczewskiego | 4 | 14:44
| Plac Jana Pawła II | 5 | 14:46
| Toruńska Gdańska | 6 | 14:47
| Pucka Szpital | 7 | 14:48
| Stawiszyńska Skarszewska | 8 | 14:49
| Żołnierska | 9 | 14:50
| Tuwima | 10 | 14:51
| Tuwima POM | 11 | 14:52
| Żeromskiego | 12 | 14:53
| Morelowa Stawiszyńska | 13 | 14:54
| Stawiszyńska Długa | 14 | 14:56
| Godebskiego Pętla |
|
|
|
za: 20 min o 14:42
Pucka Szpital
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:42
| Chopina | 2 | 14:43
| Parczewskiego Wodna | 3 | 14:44
| Parczewskiego | 4 | 14:45
| Plac Jana Pawła II | 5 | 14:47
| Warszawska Niemojowskich | 6 | 14:48
| Warszawska Moniuszki | 7 | 14:49
| Warszawska Lecznica | 8 | 14:50
| Warszawska Schronisko | 9 | 14:52
| Botaniczna | 10 | 14:53
| Borkowska Działki | 11 | 14:54
| Borkowska | 12 | 14:55
| Skarszewska Topolowa | 13 | 14:56
| Skarszewska Gdyńska | 14 | 14:57
| Pucka Szpital |
|
|
|
za: 24 min o 14:46
Szałe Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:46
| Chopina | 2 | 14:47
| Parczewskiego Wodna | 3 | 14:48
| Parczewskiego | 4 | 14:49
| Plac Jana Pawła II | 5 | 14:50
| Sukiennicza | 6 | 14:51
| Częstochowska Teatr | 7 | 14:52
| Częstochowska Inkubator | 8 | 14:54
| Częstochowska Rypinek | 9 | 14:55
| Częstochowska Kalmedica | 10 | 14:56
| Częstochowska Szkoła | 11 | 14:58
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 12 | 14:59
| Częstochowska WSK | 13 | 15:00
| Częstochowska Elektryczna | 14 | 15:01
| Księżnej Jolanty | 15 | 15:02
| Księżnej Jolanty Most | 16 | 15:03
| Pokrzywnicka Starożytna | 17 | 15:04
| Pokrzywnicka Pasterska | 18 | 15:05
| Pokrzywnicka Miodowa | 19 | 15:06
| Pokrzywnicka Tama | 20 | 15:07
| Szałe KTW | 21 | 15:08
| Szałe Przystań | 22 | 15:10
| Szałe Klub | 23 | 15:11
| Szałe Pętla |
|
|
|
za: 36 min o 14:58
Leśna Winiary Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:58
| Chopina | 2 | 14:59
| Parczewskiego Wodna | 3 | 15:00
| Parczewskiego | 4 | 15:01
| Plac Jana Pawła II | 5 | 15:03
| Łódzka Warszawska | 6 | 15:05
| Łódzka OSRiR | 7 | 15:06
| Łódzka Sportowa | 8 | 15:07
| Łódzka Miła | 9 | 15:08
| Łódzka Tyniec | 10 | 15:10
| Łódzka Winiary Fabryka | 11 | 15:12
| Łódzka Lubelska | 12 | 15:13
| Łódzka Winiary | 13 | 15:14
| Kołobrzeska Okrąglicka | 14 | 15:16
| Połaniecka | 15 | 15:17
| Chocimska | 16 | 15:19
| Lubelska Winiary | 17 | 15:20
| Leśna | 18 | 15:21
| Leśna Winiary Pętla |
|
Powrót | | Następne dojazdy |