Najbliższe odjazdy
Przystanek: Chopina - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 09 min o 11:02
Szlak Bursztynowy Wzgórza
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:02
| Chopina | 2 | 11:03
| Parczewskiego Wodna | 3 | 11:04
| Parczewskiego | 4 | 11:05
| Plac Jana Pawła II | 5 | 11:07
| Niemojowskich WORD | 6 | 11:08
| Niemojowskich Szkoła | 7 | 11:09
| Szlak Bursztynowy Niemojowskic | 8 | 11:10
| Szlak Bursztynowy Wzgórza | 9 | 11:11
| Szlak Bursztynowy Wzgórza |
|
|
|
za: 18 min o 11:11
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:11
| Chopina | 2 | 11:12
| Parczewskiego Wodna | 3 | 11:13
| Parczewskiego | 4 | 11:14
| Plac Jana Pawła II | 5 | 11:15
| Sukiennicza | 6 | 11:16
| Częstochowska Teatr | 7 | 11:17
| Częstochowska Inkubator | 8 | 11:19
| Częstochowska Rypinek | 9 | 11:20
| Częstochowska Kalmedica | 10 | 11:21
| Częstochowska Szkoła | 11 | 11:23
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 12 | 11:24
| Częstochowska WSK | 13 | 11:25
| Częstochowska Elektryczna | 14 | 11:26
| Częstochowska Giełda | 15 | 11:27
| Rzymska Piwonice | 16 | 11:29
| Rzymska Celtycka | 17 | 11:31
| Rzymska Romańska | 18 | 11:32
| Romańska Wenedów | 19 | 11:34
| Romańska Szkoła | 20 | 11:36
| Romańska Pętla | 21 | 11:37
| Zachodnia Celtycka | 22 | 11:38
| Zachodnia | 23 | 11:39
| Zachodnia Działki | 24 | 11:41
| Obozowa Pętla | 25 | 11:42
| Obozowa Wega | 26 | 11:43
| Obozowa Centrozłom | 27 | 11:44
| Obozowa Przychodnia | 28 | 11:46
| Górnośląska Galeria Amber | 29 | 11:47
| Podmiejska Rondo | 30 | 11:48
| Podmiejska Widok | 31 | 11:50
| Wyszyńskiego Przychodnia | 32 | 11:51
| Wyszyńskiego Kościół | 33 | 11:52
| Wyszyńskiego Arena | 34 | 11:54
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 35 | 11:55
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 22 min o 11:15
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:15
| Chopina | 2 | 11:16
| Parczewskiego Wodna | 3 | 11:17
| Parczewskiego | 4 | 11:18
| Plac Jana Pawła II | 5 | 11:19
| Sukiennicza | 6 | 11:20
| Bankowa | 7 | 11:22
| Legionów Handlowa | 8 | 11:24
| Legionów Polna | 9 | 11:26
| Górnośląska Kaliniec | 10 | 11:28
| Górnośląska Galeria Amber | 11 | 11:29
| Podmiejska Rondo | 12 | 11:31
| Al. Woj. Pol. Rondo | 13 | 11:32
| Al. Woj. Pol. STW | 14 | 11:33
| Al. Woj. Pol. Fabryka Domów | 15 | 11:35
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 16 | 11:36
| Armii Krajowej | 17 | 11:37
| Wojciechowskiego | 18 | 11:38
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 19 | 11:39
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 30 min o 11:23
Leśna Winiary Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:23
| Chopina | 2 | 11:24
| Parczewskiego Wodna | 3 | 11:25
| Parczewskiego | 4 | 11:26
| Plac Jana Pawła II | 5 | 11:28
| Łódzka Warszawska | 6 | 11:30
| Łódzka OSRiR | 7 | 11:31
| Łódzka Sportowa | 8 | 11:32
| Łódzka Miła | 9 | 11:33
| Łódzka Tyniec | 10 | 11:35
| Łódzka Winiary Fabryka | 11 | 11:37
| Łódzka Lubelska | 12 | 11:38
| Łódzka Winiary | 13 | 11:39
| Kołobrzeska Okrąglicka | 14 | 11:41
| Połaniecka | 15 | 11:42
| Chocimska | 16 | 11:44
| Lubelska Winiary | 17 | 11:45
| Leśna | 18 | 11:46
| Leśna Winiary Pętla |
|
|
|
za: 48 min o 11:41
Godebskiego Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:41
| Chopina | 2 | 11:42
| Parczewskiego Wodna | 3 | 11:43
| Parczewskiego | 4 | 11:44
| Plac Jana Pawła II | 5 | 11:46
| Toruńska Gdańska | 6 | 11:47
| Pucka Szpital | 7 | 11:48
| Stawiszyńska Skarszewska | 8 | 11:49
| Żołnierska | 9 | 11:50
| Tuwima | 10 | 11:51
| Tuwima POM | 11 | 11:52
| Żeromskiego | 12 | 11:53
| Morelowa Stawiszyńska | 13 | 11:54
| Stawiszyńska Długa | 14 | 11:56
| Godebskiego Pętla |
|
|
|
za: 53 min o 11:46
Szałe Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:46
| Chopina | 2 | 11:47
| Parczewskiego Wodna | 3 | 11:48
| Parczewskiego | 4 | 11:49
| Plac Jana Pawła II | 5 | 11:50
| Sukiennicza | 6 | 11:51
| Częstochowska Teatr | 7 | 11:52
| Częstochowska Inkubator | 8 | 11:54
| Częstochowska Rypinek | 9 | 11:55
| Częstochowska Kalmedica | 10 | 11:56
| Częstochowska Szkoła | 11 | 11:58
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 12 | 11:59
| Częstochowska WSK | 13 | 12:00
| Częstochowska Elektryczna | 14 | 12:01
| Księżnej Jolanty | 15 | 12:02
| Księżnej Jolanty Most | 16 | 12:03
| Pokrzywnicka Starożytna | 17 | 12:04
| Pokrzywnicka Pasterska | 18 | 12:05
| Pokrzywnicka Miodowa | 19 | 12:06
| Pokrzywnicka Tama | 20 | 12:07
| Szałe KTW | 21 | 12:08
| Szałe Przystań | 22 | 12:10
| Szałe Klub | 23 | 12:11
| Szałe Pętla |
|
Powrót | | Następne dojazdy |