Najbliższe odjazdy
Przystanek: Chopina - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 00 min o 15:04
Wał Bernardyński Bażancia
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:04
| Chopina | 2 | 15:05
| Parczewskiego Wodna | 3 | 15:07
| Parczewskiego | 4 | 15:09
| Plac Jana Pawła II | 5 | 15:11
| 3-go Maja | 6 | 15:14
| Majkowska Medix | 7 | 15:15
| Długosza | 8 | 15:17
| Złota Haft | 9 | 15:19
| Złota Działki | 10 | 15:20
| Bażancia PUK | 11 | 15:21
| Wał Bernardyński Bażancia |
|
|
|
za: 03 min o 15:07
Godebskiego Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:07
| Chopina | 2 | 15:08
| Parczewskiego Wodna | 3 | 15:10
| Parczewskiego | 4 | 15:12
| Plac Jana Pawła II | 5 | 15:14
| Toruńska Gdańska | 6 | 15:15
| Pucka Szpital | 7 | 15:16
| Stawiszyńska Skarszewska | 8 | 15:17
| Żołnierska | 9 | 15:18
| Tuwima | 10 | 15:19
| Tuwima POM | 11 | 15:20
| Żeromskiego | 12 | 15:22
| Morelowa Stawiszyńska | 13 | 15:23
| Stawiszyńska Długa | 14 | 15:25
| Godebskiego Pętla |
|
|
|
za: 04 min o 15:08
Szlak Bursztynowy Wzgórza
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:08
| Chopina | 2 | 15:09
| Parczewskiego Wodna | 3 | 15:11
| Parczewskiego | 4 | 15:13
| Plac Jana Pawła II | 5 | 15:16
| Niemojowskich WORD | 6 | 15:17
| Niemojowskich Szkoła | 7 | 15:18
| Szlak Bursztynowy Niemojowskic | 8 | 15:19
| Szlak Bursztynowy Wzgórza | 9 | 15:20
| Szlak Bursztynowy Wzgórza |
|
|
|
za: 08 min o 15:12
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:12
| Chopina | 2 | 15:13
| Parczewskiego Wodna | 3 | 15:15
| Parczewskiego | 4 | 15:16
| Plac Jana Pawła II | 5 | 15:18
| Sukiennicza | 6 | 15:20
| Częstochowska Teatr | 7 | 15:22
| Częstochowska Inkubator | 8 | 15:24
| Częstochowska Rypinek | 9 | 15:25
| Częstochowska Kalmedica | 10 | 15:26
| Częstochowska Szkoła | 11 | 15:28
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 12 | 15:29
| Częstochowska WSK | 13 | 15:30
| Częstochowska Elektryczna | 14 | 15:31
| Księżnej Jolanty | 15 | 15:32
| Księżnej Jolanty Most | 16 | 15:34
| Starożytna Osadnicza | 17 | 15:36
| Starożytna Szałasowa | 18 | 15:37
| Starożytna Bizantyjska | 19 | 15:38
| Wolica Las | 20 | 15:40
| Borek I | 21 | 15:42
| |
|
|
|
za: 13 min o 15:17
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:17
| Chopina | 2 | 15:18
| Parczewskiego Wodna | 3 | 15:20
| Parczewskiego | 4 | 15:21
| Plac Jana Pawła II | 5 | 15:23
| Sukiennicza | 6 | 15:25
| Bankowa | 7 | 15:27
| Legionów Handlowa | 8 | 15:30
| Legionów Polna | 9 | 15:33
| Górnośląska Kaliniec | 10 | 15:35
| Górnośląska Galeria Amber | 11 | 15:37
| Podmiejska Rondo | 12 | 15:39
| Al. Woj. Pol. Rondo | 13 | 15:40
| Al. Woj. Pol. STW | 14 | 15:41
| Al. Woj. Pol. Big Star | 15 | 15:43
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 16 | 15:44
| Armii Krajowej | 17 | 15:45
| Wojciechowskiego | 18 | 15:46
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 19 | 15:47
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 15 min o 15:19
Leśna Winiary Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:19
| Chopina | 2 | 15:20
| Parczewskiego Wodna | 3 | 15:22
| Parczewskiego | 4 | 15:24
| Plac Jana Pawła II | 5 | 15:26
| Łódzka Warszawska | 6 | 15:28
| Łódzka OSRiR | 7 | 15:29
| Łódzka Sportowa | 8 | 15:30
| Łódzka Miła | 9 | 15:31
| Łódzka Tyniec | 10 | 15:33
| Łódzka Winiary Fabryka | 11 | 15:35
| Łódzka Lubelska | 12 | 15:36
| Łódzka Winiary | 13 | 15:37
| Kołobrzeska Okrąglicka | 14 | 15:39
| Połaniecka | 15 | 15:40
| Chocimska | 16 | 15:42
| Lubelska Winiary | 17 | 15:43
| Leśna | 18 | 15:44
| Leśna Winiary Pętla |
|
Powrót | | Następne dojazdy |