Dzisiaj jest: 04-05-2024, Sobota
Szukaj przystanku 11:25
Najbliższe odjazdy
Przystanek: Topazowa - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 10:39 godz : min o 22:04 h
Łężyn-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 22:04h
| Topazowa | 2 | 22:06h
| Szpitalna | 3 | 22:07h
| Szpital | 4 | 22:08h
| Rondo Kamińskiego | 5 | 22:08h
| Józefa Bema | 6 | 22:11h
| Kolska | 7 | 22:13h
| Żwirki i Wigury | 8 | 22:14h
| Wał Tarejwy | 9 | 22:17h
| Trasa Warszawska | 10 | 22:19h
| Dworcowa | 11 | 22:21h
| Dworzec PKP | 12 | 22:23h
| Aleje 1 Maja | 13 | 22:25h
| Rondo Solidarności | 14 | 22:27h
| Leśna | 15 | 22:28h
| Niesłusz | 16 | 22:29h
| Gajowa NŻ | 17 | 22:30h
| Marantów NŻ | 18 | 22:33
| Huta | 19 | 22:36
| Maliniec | 20 | 22:37
| Przemysłowa NŻ | 21 | 22:38
| Elektrownia Konin NŻ | 22 | 22:39
| Jędrzejewskiego NŻ | 23 | 22:40
| Muzeum Okręgowe | 24 | 22:42
| Gosławice | 25 | 22:43
| Przystań Gosławice | 26 | 22:45
| Gaj NŻ | 27 | 22:46
| Pątnów | 28 | 22:47
| Ślesińska I | 29 | 22:48
| Ślesińska II NŻ | 30 | 22:49
| Łężyńska NŻ | 31 | 22:51
| Ks. Palenickiego | 32 | 22:52
| Nowiny NŻ | 33 | 22:53
| Bernardynka NŻ | 34 | 22:54
| Łężyn-końcowy. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |