Najbliższe odjazdy
Przystanek: Czechy skrzyż. Sklep - pokaż QR kod
Dni Robocze
Soboty
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 27 min o 11:52
Sieradz A.Krajowej szpital
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:52
| Czechy skrzyż. Sklep | 2 | 11:53
| Czechy IV Karczma we Mlynie | 3 | 11:55
| Grabowiec | 4 | 11:57
| Stawiszcze | 5 | 11:59
| Stawiszcze zajazd | 6 | 12:01
| Męcka Wola | 7 | 12:03
| Sieradz Sienkiew. Uniejowska | 8 | 12:07
| Sieradz Sienkiewicza OSiR | 9 | 12:08
| Sieradz Sienkiewicza rondo | 10 | 12:11
| Sieradz J.Pawła II PKS | 11 | 12:13
| Sieradz J.PawłaII Bartek | 12 | 12:14
| Sieradz Grunwaldzka/Kosciół | 13 | 12:16
| Sieradz A.Krajowej/Sikorskiego | 14 | 12:17
| Sieradz A.Krajowej szpital |
|
|
|
za: 01:07 godz : min o 12:32
Sieradz A.Krajowej szpital
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:32
| Czechy skrzyż. Sklep | 2 | 12:33
| Czechy IV Karczma we Mlynie | 3 | 12:35
| Grabowiec | 4 | 12:37
| Stawiszcze | 5 | 12:38
| Stawiszcze zajazd | 6 | 12:40
| Męcka Wola | 7 | 12:42
| Sieradz Sienkiew. Uniejowska | 8 | 12:47
| Sieradz Sienkiewicza rondo | 9 | 12:50
| Sieradz J.Pawła II PKS | 10 | 12:52
| Sieradz J.PawłaII Bartek | 11 | 12:54
| Sieradz Grunwaldzka/Kosciół | 12 | 12:55
| Sieradz A.Krajowej/Sikorskiego | 13 | 12:56
| Sieradz A.Krajowej szpital |
|
|
|
za: 02:12 godz : min o 13:37
Sieradz A.Krajowej szpital
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:37
| Czechy skrzyż. Sklep | 2 | 13:38
| Czechy IV Karczma we Mlynie | 3 | 13:40
| Grabowiec | 4 | 13:42
| Stawiszcze | 5 | 13:44
| Stawiszcze zajazd | 6 | 13:46
| Męcka Wola | 7 | 13:48
| Sieradz Sienkiew. Uniejowska | 8 | 13:52
| Sieradz Sienkiewicza OSiR | 9 | 13:53
| Sieradz Sienkiewicza rondo | 10 | 13:56
| Sieradz J.Pawła II PKS | 11 | 13:58
| Sieradz J.PawłaII Bartek | 12 | 13:59
| Sieradz Grunwaldzka/Kosciół | 13 | 14:01
| Sieradz A.Krajowej/Sikorskiego | 14 | 14:02
| Sieradz A.Krajowej szpital |
|
|
|
za: 03:07 godz : min o 14:32
Sieradz A.Krajowej szpital
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:32
| Czechy skrzyż. Sklep | 2 | 14:33
| Czechy IV Karczma we Mlynie | 3 | 14:35
| Grabowiec | 4 | 14:37
| Stawiszcze | 5 | 14:38
| Stawiszcze zajazd | 6 | 14:40
| Męcka Wola | 7 | 14:42
| Sieradz Sienkiew. Uniejowska | 8 | 14:47
| Sieradz Sienkiewicza rondo | 9 | 14:50
| Sieradz J.Pawła II PKS | 10 | 14:52
| Sieradz J.PawłaII Bartek | 11 | 14:54
| Sieradz Grunwaldzka/Kosciół | 12 | 14:55
| Sieradz A.Krajowej/Sikorskiego | 13 | 14:56
| Sieradz A.Krajowej szpital |
|
|
|
za: 04:06 godz : min o 15:31
Sieradz A.Krajowej szpital
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:31
| Czechy skrzyż. Sklep | 2 | 15:32
| Czechy IV Karczma we Mlynie | 3 | 15:34
| Grabowiec | 4 | 15:36
| Stawiszcze | 5 | 15:37
| Stawiszcze zajazd | 6 | 15:39
| Męcka Wola | 7 | 15:41
| Sieradz Sienkiew. Uniejowska | 8 | 15:46
| Sieradz Sienkiewicza OSiR | 9 | 15:47
| Sieradz Sienkiewicza rondo | 10 | 15:51
| Sieradz J.Pawła II PKS | 11 | 15:52
| Sieradz J.PawłaII Bartek | 12 | 15:53
| Sieradz Grunwaldzka/Kosciół | 13 | 15:55
| Sieradz A.Krajowej/Sikorskiego | 14 | 15:57
| Sieradz A.Krajowej szpital |
|
|
|
za: 04:47 godz : min o 16:12
Sieradz A.Krajowej szpital
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:12
| Czechy skrzyż. Sklep | 2 | 16:13
| Czechy IV Karczma we Mlynie | 3 | 16:15
| Grabowiec | 4 | 16:17
| Stawiszcze | 5 | 16:18
| Stawiszcze zajazd | 6 | 16:20
| Męcka Wola | 7 | 16:22
| Sieradz Sienkiew. Uniejowska | 8 | 16:27
| Sieradz Sienkiewicza rondo | 9 | 16:30
| Sieradz J.Pawła II PKS | 10 | 16:32
| Sieradz J.PawłaII Bartek | 11 | 16:34
| Sieradz Grunwaldzka/Kosciół | 12 | 16:35
| Sieradz A.Krajowej/Sikorskiego | 13 | 16:36
| Sieradz A.Krajowej szpital |
|
Powrót | | Następne dojazdy |