Najbliższe odjazdy
Przystanek: Czechy skrzyż. Sklep - pokaż QR kod
Dni Robocze
Soboty
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 42 min o 18:30
Sieradz A.Krajowej szpital
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:30
| Czechy skrzyż. Sklep | 2 | 18:31
| Czechy IV Karczma we Mlynie | 3 | 18:33
| Grabowiec | 4 | 18:35
| Stawiszcze | 5 | 18:37
| Stawiszcze zajazd | 6 | 18:39
| Męcka Wola | 7 | 18:41
| Sieradz Sienkiew. Uniejowska | 8 | 18:45
| Sieradz Sienkiewicza OSiR | 9 | 18:46
| Sieradz Sienkiewicza rondo | 10 | 18:49
| Sieradz J.Pawła II PKS | 11 | 18:51
| Sieradz J.PawłaII Bartek | 12 | 18:52
| Sieradz Grunwaldzka/Kosciół | 13 | 18:54
| Sieradz A.Krajowej/Sikorskiego | 14 | 18:55
| Sieradz A.Krajowej szpital |
|
|
|
za: 01:34 godz : min o 19:22
Sieradz A.Krajowej szpital
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 19:22
| Czechy skrzyż. Sklep | 2 | 19:23
| Czechy IV Karczma we Mlynie | 3 | 19:25
| Grabowiec | 4 | 19:27
| Stawiszcze | 5 | 19:29
| Stawiszcze zajazd | 6 | 19:31
| Męcka Wola | 7 | 19:33
| Sieradz Sienkiew. Uniejowska | 8 | 19:38
| Sieradz Sienkiewicza rondo | 9 | 19:41
| Sieradz J.Pawła II PKS | 10 | 19:43
| Sieradz J.PawłaII Bartek | 11 | 19:44
| Sieradz Grunwaldzka/Kosciół | 12 | 19:46
| Sieradz A.Krajowej/Sikorskiego | 13 | 19:47
| Sieradz A.Krajowej szpital |
|
|
|
za: 03:14 godz : min o 21:02
Sieradz A.Krajowej szpital
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 21:02
| Czechy skrzyż. Sklep | 2 | 21:03
| Czechy IV Karczma we Mlynie | 3 | 21:04
| Grabowiec | 4 | 21:07
| Stawiszcze | 5 | 21:08
| Stawiszcze zajazd | 6 | 21:11
| Męcka Wola | 7 | 21:13
| Sieradz Sienkiew. Uniejowska | 8 | 21:18
| Sieradz Sienkiewicza rondo | 9 | 21:21
| Sieradz J.Pawła II PKS | 10 | 21:23
| Sieradz J.PawłaII Bartek | 11 | 21:24
| Sieradz Grunwaldzka/Kosciół | 12 | 21:26
| Sieradz A.Krajowej/Sikorskiego | 13 | 21:27
| Sieradz A.Krajowej szpital |
|
|
|
za: 03:58 godz : min o 21:46
Sieradz A.Krajowej szpital
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 21:46
| Czechy skrzyż. Sklep | 2 | 21:47
| Czechy IV Karczma we Mlynie | 3 | 21:49
| Grabowiec | 4 | 21:51
| Stawiszcze | 5 | 21:54
| Stawiszcze zajazd | 6 | 21:55
| Męcka Wola | 7 | 21:57
| Sieradz Sienkiew. Uniejowska | 8 | 22:00
| Sieradz Sienkiewicza OSiR | 9 | 22:02
| Sieradz Sienkiewicza rondo | 10 | 22:04
| Sieradz J.Pawła II PKS | 11 | 22:07
| Sieradz J.PawłaII Bartek | 12 | 22:08
| Sieradz Grunwaldzka/Kosciół | 13 | 22:10
| Sieradz A.Krajowej/Sikorskiego | 14 | 22:11
| Sieradz A.Krajowej szpital |
|
|
|
za: 04:51 godz : min o 22:39
Sieradz A.Krajowej szpital
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 22:39
| Czechy skrzyż. Sklep | 2 | 22:40
| Czechy IV Karczma we Mlynie | 3 | 22:41
| Grabowiec | 4 | 22:42
| Stawiszcze | 5 | 22:43
| Stawiszcze zajazd | 6 | 22:45
| Męcka Wola | 7 | 22:47
| Sieradz Sienkiew. Uniejowska | 8 | 22:50
| Sieradz Sienkiewicza rondo | 9 | 22:52
| Sieradz J.Pawła II PKS | 10 | 22:53
| Sieradz J.PawłaII Bartek | 11 | 22:54
| Sieradz Grunwaldzka/Kosciół | 12 | 22:55
| Sieradz A.Krajowej/Sikorskiego | 13 | 22:56
| Sieradz A.Krajowej szpital |
|
Powrót | | Następne dojazdy |