Najbliższe odjazdy
Przystanek: Łaska/Szkolna TE - pokaż QR kod
Dni Robocze
Soboty
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 08 min o 04:55
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 04:55
| Łaska/Szkolna TE | 2 | 04:56
| Łaska / Klasztorna | 3 | 04:57
| Łąkowa/Klasztorna | 4 | 04:58
| Łąkowa/Główna | 5 | 04:59
| Paprocka/Boczna | 6 | 05:00
| Paprocka/Chełm. | 7 | 05:01
| Szymanowskiego | 8 | 05:02
| Iwaszkiewicza | 9 | 05:03
| Malczewskiego | 10 | 05:04
| Złota/Malczewskiego | 11 | 05:05
| Złota/Szkoła | 12 | 05:07
| Zduńska I | 13 | 05:08
| |
|
|
|
za: 58 min o 05:45
Leśmiana pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 05:45
| Łaska/Szkolna TE | 2 | 05:47
| Łaska / Klasztorna | 3 | 05:48
| Łaska IV Łódzka | 4 | 05:49
| Łaska V Izolacja | 5 | 05:50
| Łaska /Ceramiczna | 6 | 05:51
| Łaska/Nowomiejska | 7 | 05:52
| Karsznicka I PKP | 8 | 05:53
| Karsznicka II Energ. | 9 | 05:54
| Spółdzielcza/Sylli | 10 | 05:55
| Grunwaldzka | 11 | 05:56
| Leśmiana pętla |
|
|
|
za: 01:30 godz : min o 06:17
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:17
| Łaska/Szkolna TE | 2 | 06:18
| Łaska / Klasztorna | 3 | 06:19
| Łąkowa/Klasztorna | 4 | 06:20
| Łąkowa/Główna | 5 | 06:21
| Paprocka/Boczna | 6 | 06:22
| |
|
|
|
za: 01:32 godz : min o 06:19
Leśmiana pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:19
| Łaska/Szkolna TE | 2 | 06:21
| Łaska / Klasztorna | 3 | 06:22
| Łaska IV Łódzka | 4 | 06:23
| Łaska V Izolacja | 5 | 06:24
| Łaska /Ceramiczna | 6 | 06:25
| Łaska/Nowomiejska | 7 | 06:26
| Karsznicka I PKP | 8 | 06:27
| Karsznicka II Energ. | 9 | 06:28
| Spółdzielcza/Sylli | 10 | 06:29
| Grunwaldzka | 11 | 06:30
| Leśmiana pętla |
|
|
|
za: 02:09 godz : min o 06:56
Dworcowa PKP pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:56
| Łaska/Szkolna TE | 2 | 06:59
| Spacerowa /szkoła | 3 | 07:00
| Spacerowa/Zielona | 4 | 07:03
| Kilińskiego/Szkoła | 5 | 07:05
| Dworcowa PKP pętla |
|
|
|
za: 02:14 godz : min o 07:01
Marzynek Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:01
| Łaska/Szkolna TE | 2 | 07:02
| Łaska / Klasztorna | 3 | 07:03
| Łąkowa/Główna | 4 | 07:05
| Paprocka/Boczna | 5 | 07:06
| Zduńska II Zalew | 6 | 07:07
| Paprocka/Gr. Miasta | 7 | 07:09
| Paprotnia | 8 | 07:10
| Marżynek | 9 | 07:11
| Marzynek Pętla |
|
Powrót | | Następne dojazdy |