Najbliższe odjazdy
Przystanek: Łaska/Szkolna TE - pokaż QR kod
Dni Robocze
Soboty
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 04 min o 20:48
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 20:48
| Łaska/Szkolna TE | 2 | 20:50
| Łaska / Klasztorna | 3 | 20:51
| Łaska IV Łódzka | 4 | 20:52
| Łaska V Izolacja | 5 | 20:53
| Łaska /Ceramiczna | 6 | 20:54
| Łaska/Nowomiejska | 7 | 20:56
| Karsznicka I PKP | 8 | 20:57
| Karsznicka II Energ. | 9 | 20:58
| Spółdzielcza/Sylli | 10 | 20:59
| Grunwaldzka | 11 | 21:00
| Leśmiana | 12 | 21:02
| Karsznicka IV Lokomot. | 13 | 21:03
| Karsznicka V gr.miast. | 14 | 21:04
| Marzenin I przejazd | 15 | 21:07
| Marzenin II | 16 | 21:08
| Marzenin III kościół | 17 | 21:10
| Wola Marzeńska | 18 | 21:11
| Pruszków I | 19 | 21:12
| Pruszków II szkoła | 20 | 21:13
| |
|
|
|
za: 12 min o 20:56
Leśmiana pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 20:56
| Łaska/Szkolna TE | 2 | 20:58
| Łaska / Klasztorna | 3 | 21:00
| Jodłowa /Bema | 4 | 21:00
| Jodłowa Iglasta Zastępczy | 5 | 21:02
| Jodłowa III Borowa | 6 | 21:02
| Świerkowa sklep | 7 | 21:03
| Jodłowa IV Staszica | 8 | 21:04
| Staszica Cmentarz | 9 | 21:07
| Staszica Spółdzielcza | 10 | 21:08
| 1-go Maja | 11 | 21:08
| 1-Maja/Karsznicka | 12 | 21:11
| Leśmiana pętla |
|
|
|
za: 15 min o 20:59
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 20:59
| Łaska/Szkolna TE | 2 | 21:00
| Łaska / Klasztorna | 3 | 21:00
| Łąkowa/Klasztorna | 4 | 21:02
| Łąkowa/Główna | 5 | 21:03
| Paprocka/Boczna | 6 | 21:04
| Paprocka/Chełm. | 7 | 21:04
| Szymanowskiego | 8 | 21:06
| Iwaszkiewicza | 9 | 21:07
| |
|
|
|
za: 57 min o 21:41
Leśmiana pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 21:41
| Łaska/Szkolna TE | 2 | 21:43
| Łaska / Klasztorna | 3 | 21:44
| Łaska IV Łódzka | 4 | 21:45
| Łaska V Izolacja | 5 | 21:46
| Łaska /Ceramiczna | 6 | 21:47
| Łaska/Nowomiejska | 7 | 21:49
| Karsznicka I PKP | 8 | 21:50
| Karsznicka II Energ. | 9 | 21:51
| Spółdzielcza/Sylli | 10 | 21:52
| Grunwaldzka | 11 | 21:53
| Leśmiana pętla |
|
|
|
za: 01:02 godz : min o 21:46 c
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 21:46c
| Łaska/Szkolna TE | 2 | 21:48c
| Łaska / Klasztorna | 3 | 21:50
| |
|
|
|
za: 01:46 godz : min o 22:30
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 22:30
| Łaska/Szkolna TE | 2 | 22:31
| Łaska / Klasztorna | 3 | 22:32
| Łąkowa/Klasztorna | 4 | 22:33
| Łąkowa/Główna | 5 | 22:34
| Paprocka/Boczna | 6 | 22:35
| Paprocka/Chełm. | 7 | 22:36
| Szymanowskiego | 8 | 22:37
| Iwaszkiewicza | 9 | 22:38
| Malczewskiego | 10 | 22:39
| Złota/Malczewskiego | 11 | 22:40
| Złota/Szkoła | 12 | 22:42
| Zduńska I | 13 | 22:43
| |
|
Powrót | | Następne dojazdy |