Najbliższe odjazdy
Przystanek: Chopina - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 00 min o 17:48
Leśna Winiary Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:48
| Chopina | 2 | 17:49
| Parczewskiego Wodna | 3 | 17:50
| Parczewskiego | 4 | 17:51
| Plac Jana Pawła II | 5 | 17:53
| Łódzka Warszawska | 6 | 17:55
| Łódzka OSRiR | 7 | 17:56
| Łódzka Sportowa | 8 | 17:57
| Łódzka Miła | 9 | 17:58
| Łódzka Tyniec | 10 | 18:00
| Łódzka Winiary Fabryka | 11 | 18:02
| Łódzka Lubelska | 12 | 18:03
| Łódzka Winiary | 13 | 18:04
| Kołobrzeska Okrąglicka | 14 | 18:06
| Połaniecka | 15 | 18:07
| Chocimska | 16 | 18:08
| Lubelska Winiary | 17 | 18:10
| Leśna | 18 | 18:11
| Leśna Winiary Pętla |
|
|
|
za: 05 min o 17:53
Pucka Szpital
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:53
| Chopina | 2 | 17:54
| Parczewskiego Wodna | 3 | 17:55
| Parczewskiego | 4 | 17:56
| Plac Jana Pawła II | 5 | 17:58
| Warszawska Niemojowskich | 6 | 17:59
| Warszawska Moniuszki | 7 | 18:00
| Warszawska Lecznica | 8 | 18:00
| Warszawska Schronisko | 9 | 18:03
| Botaniczna | 10 | 18:04
| Borkowska Działki | 11 | 18:04
| Borkowska | 12 | 18:06
| Skarszewska Topolowa | 13 | 18:07
| Skarszewska Gdyńska | 14 | 18:08
| Pucka Szpital |
|
|
|
za: 12 min o 18:00
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:00
| Chopina | 2 | 18:00
| Parczewskiego Wodna | 3 | 18:02
| Parczewskiego | 4 | 18:03
| Plac Jana Pawła II | 5 | 18:04
| Sukiennicza | 6 | 18:04
| Częstochowska Teatr | 7 | 18:06
| Częstochowska Inkubator | 8 | 18:08
| Częstochowska Rypinek | 9 | 18:08
| Częstochowska Kalmedica | 10 | 18:10
| Częstochowska Szkoła | 11 | 18:12
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 12 | 18:13
| Częstochowska WSK | 13 | 18:14
| Częstochowska Elektryczna | 14 | 18:15
| Częstochowska Giełda | 15 | 18:16
| Rzymska Piwonice | 16 | 18:18
| Rzymska Celtycka | 17 | 18:20
| Rzymska Romańska | 18 | 18:21
| Romańska Wenedów | 19 | 18:23
| Romańska Szkoła | 20 | 18:25
| Romańska Pętla | 21 | 18:26
| Zachodnia Celtycka | 22 | 18:27
| Zachodnia | 23 | 18:28
| Zachodnia Działki | 24 | 18:30
| Obozowa Pętla | 25 | 18:31
| Obozowa Wega | 26 | 18:32
| Obozowa Centrozłom | 27 | 18:33
| Obozowa Przychodnia | 28 | 18:35
| Górnośląska Galeria Amber | 29 | 18:36
| Podmiejska Rondo | 30 | 18:37
| Podmiejska Widok | 31 | 18:39
| Wyszyńskiego Przychodnia | 32 | 18:40
| Wyszyńskiego Kościół | 33 | 18:41
| Wyszyńskiego Arena | 34 | 18:43
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 35 | 18:44
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 16 min o 18:04
Majkowska Medix
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:04
| Chopina | 2 | 18:04
| Parczewskiego Wodna | 3 | 18:06
| Parczewskiego | 4 | 18:07
| Plac Jana Pawła II | 5 | 18:08
| 3-go Maja | 6 | 18:12
| Majkowska Medix |
|
|
|
za: 16 min o 18:04
Szlak Bursztynowy Wzgórza
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:04
| Chopina | 2 | 18:06
| Parczewskiego Wodna | 3 | 18:07
| Parczewskiego | 4 | 18:08
| Plac Jana Pawła II | 5 | 18:10
| Niemojowskich WORD | 6 | 18:11
| Niemojowskich Szkoła | 7 | 18:12
| Szlak Bursztynowy Niemojowskic | 8 | 18:13
| Szlak Bursztynowy Wzgórza | 9 | 18:14
| Szlak Bursztynowy Wzgórza |
|
|
|
za: 27 min o 18:15
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:15
| Chopina | 2 | 18:16
| Parczewskiego Wodna | 3 | 18:17
| Parczewskiego | 4 | 18:18
| Plac Jana Pawła II | 5 | 18:19
| Sukiennicza | 6 | 18:20
| Bankowa | 7 | 18:22
| Legionów Handlowa | 8 | 18:24
| Legionów Polna | 9 | 18:26
| Górnośląska Kaliniec | 10 | 18:28
| Górnośląska Galeria Amber | 11 | 18:29
| Podmiejska Rondo | 12 | 18:31
| Al. Woj. Pol. Rondo | 13 | 18:32
| Al. Woj. Pol. STW | 14 | 18:33
| Al. Woj. Pol. Big Star | 15 | 18:35
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 16 | 18:36
| Armii Krajowej | 17 | 18:37
| Wojciechowskiego | 18 | 18:38
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 19 | 18:39
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
Powrót | | Następne dojazdy |