Najbliższe odjazdy
Przystanek: Czechy skrzyż. Sklep - pokaż QR kod
Dni Robocze
Soboty
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 03 min o 16:12
Sieradz A.Krajowej szpital
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:12
| Czechy skrzyż. Sklep | 2 | 16:13
| Czechy IV Karczma we Mlynie | 3 | 16:15
| Grabowiec | 4 | 16:17
| Stawiszcze | 5 | 16:19
| Stawiszcze zajazd | 6 | 16:21
| Męcka Wola | 7 | 16:23
| Sieradz Sienkiew. Uniejowska | 8 | 16:28
| Sieradz Sienkiewicza rondo | 9 | 16:31
| Sieradz J.Pawła II PKS | 10 | 16:33
| Sieradz J.PawłaII Bartek | 11 | 16:34
| Sieradz Grunwaldzka/Kosciół | 12 | 16:36
| Sieradz A.Krajowej/Sikorskiego | 13 | 16:37
| Sieradz A.Krajowej szpital |
|
|
|
za: 28 min o 16:37
Sieradz A.Krajowej szpital
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:37
| Czechy skrzyż. Sklep | 2 | 16:38
| Czechy IV Karczma we Mlynie | 3 | 16:40
| Grabowiec | 4 | 16:42
| Stawiszcze | 5 | 16:44
| Stawiszcze zajazd | 6 | 16:46
| Męcka Wola | 7 | 16:48
| Sieradz Sienkiew. Uniejowska | 8 | 16:52
| Sieradz Sienkiewicza OSiR | 9 | 16:53
| Sieradz Sienkiewicza rondo | 10 | 16:56
| Sieradz J.Pawła II PKS | 11 | 16:58
| Sieradz J.PawłaII Bartek | 12 | 16:59
| Sieradz Grunwaldzka/Kosciół | 13 | 17:00
| Sieradz A.Krajowej/Sikorskiego | 14 | 17:02
| Sieradz A.Krajowej szpital |
|
|
|
za: 01:30 godz : min o 17:39
Sieradz A.Krajowej szpital
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:39
| Czechy skrzyż. Sklep | 2 | 17:40
| Czechy IV Karczma we Mlynie | 3 | 17:42
| Grabowiec | 4 | 17:44
| Stawiszcze | 5 | 17:46
| Stawiszcze zajazd | 6 | 17:48
| Męcka Wola | 7 | 17:50
| Sieradz Sienkiew. Uniejowska | 8 | 17:55
| Sieradz Sienkiewicza rondo | 9 | 17:58
| Sieradz J.Pawła II PKS | 10 | 18:00
| Sieradz J.PawłaII Bartek | 11 | 18:00
| Sieradz Grunwaldzka/Kosciół | 12 | 18:03
| Sieradz A.Krajowej/Sikorskiego | 13 | 18:04
| Sieradz A.Krajowej szpital |
|
|
|
za: 02:21 godz : min o 18:30
Sieradz A.Krajowej szpital
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:30
| Czechy skrzyż. Sklep | 2 | 18:31
| Czechy IV Karczma we Mlynie | 3 | 18:33
| Grabowiec | 4 | 18:35
| Stawiszcze | 5 | 18:37
| Stawiszcze zajazd | 6 | 18:39
| Męcka Wola | 7 | 18:41
| Sieradz Sienkiew. Uniejowska | 8 | 18:45
| Sieradz Sienkiewicza OSiR | 9 | 18:46
| Sieradz Sienkiewicza rondo | 10 | 18:49
| Sieradz J.Pawła II PKS | 11 | 18:51
| Sieradz J.PawłaII Bartek | 12 | 18:52
| Sieradz Grunwaldzka/Kosciół | 13 | 18:54
| Sieradz A.Krajowej/Sikorskiego | 14 | 18:55
| Sieradz A.Krajowej szpital |
|
|
|
za: 03:13 godz : min o 19:22
Sieradz A.Krajowej szpital
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 19:22
| Czechy skrzyż. Sklep | 2 | 19:23
| Czechy IV Karczma we Mlynie | 3 | 19:25
| Grabowiec | 4 | 19:27
| Stawiszcze | 5 | 19:29
| Stawiszcze zajazd | 6 | 19:31
| Męcka Wola | 7 | 19:33
| Sieradz Sienkiew. Uniejowska | 8 | 19:38
| Sieradz Sienkiewicza rondo | 9 | 19:41
| Sieradz J.Pawła II PKS | 10 | 19:43
| Sieradz J.PawłaII Bartek | 11 | 19:44
| Sieradz Grunwaldzka/Kosciół | 12 | 19:46
| Sieradz A.Krajowej/Sikorskiego | 13 | 19:47
| Sieradz A.Krajowej szpital |
|
|
|
za: 04:53 godz : min o 21:02
Sieradz A.Krajowej szpital
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 21:02
| Czechy skrzyż. Sklep | 2 | 21:03
| Czechy IV Karczma we Mlynie | 3 | 21:04
| Grabowiec | 4 | 21:07
| Stawiszcze | 5 | 21:08
| Stawiszcze zajazd | 6 | 21:11
| Męcka Wola | 7 | 21:13
| Sieradz Sienkiew. Uniejowska | 8 | 21:18
| Sieradz Sienkiewicza rondo | 9 | 21:21
| Sieradz J.Pawła II PKS | 10 | 21:23
| Sieradz J.PawłaII Bartek | 11 | 21:24
| Sieradz Grunwaldzka/Kosciół | 12 | 21:26
| Sieradz A.Krajowej/Sikorskiego | 13 | 21:27
| Sieradz A.Krajowej szpital |
|
Powrót | | Następne dojazdy |