Najbliższe odjazdy
Przystanek: 1 Maja / stadion - pokaż QR kod
dni robocze
dni wolne
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 20 min o 11:05
Przemysłowa / Batis
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:05
| 1 Maja / stadion | 2 | 11:07
| Dąbrowskiego | 3 | 11:09
| Kwiatowa | 4 | 11:10
| Piłsudskiego / Urząd Skarbowy | 5 | 11:12
| Sienkiewicza | 6 | 11:13
| Pabianicka / rondo | 7 | 11:14
| Pabianicka / Cegielniana | 8 | 11:15
| Cegielniana / ogródki Stokrotka | 9 | 11:16
| Cegielniana / działki | 10 | 11:17
| Cegielniana/Czapliniecka | 11 | 11:18
| Czapliniecka / Grabowa | 12 | 11:19
| Szpital / krańcówka | 13 | 11:20
| Czapliniecka / ZSP | 14 | 11:22
| Aleja Włókniarzy / cmentarz | 15 | 11:24
| Wyszyńskiego / kościół | 16 | 11:25
| Wyszyńskiego / Sercańska | 17 | 11:26
| Wyszyńskiego / kościół Przytorze | 18 | 11:27
| Wyszyńskiego / Paderewskiego | 19 | 11:28
| Wojska Polskiego / wiadukt | 20 | 11:29
| Przemysłowa / PKS | 21 | 11:30
| Przemysłowa / Batis |
|
|
|
za: 38 min o 11:23
Rynek Grocholski
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:23
| 1 Maja / stadion | 2 | 11:25
| 1 Maja / przychodnia | 3 | 11:27
| Rotmistrza Witolda Pileckiego | 4 | 11:29
| Lipowa / rondo | 5 | 11:30
| Wyszyńskiego / kościół | 6 | 11:31
| Wyszyńskiego / Sercańska | 7 | 11:32
| Wyszyńskiego / kościół Przytorze | 8 | 11:33
| Wyszyńskiego / Paderewskiego | 9 | 11:34
| Wojska Polskiego / wiadukt | 10 | 11:36
| Wojska Polskiego / Zamoście | 11 | 11:37
| Rynek Grocholski |
|
|
|
za: 01:23 godz : min o 12:08
Rynek Grocholski
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:08
| 1 Maja / stadion | 2 | 12:10
| 1 Maja / przychodnia | 3 | 12:12
| Rotmistrza Witolda Pileckiego | 4 | 12:14
| Lipowa / rondo | 5 | 12:15
| Wyszyńskiego / kościół | 6 | 12:16
| Wyszyńskiego / Sercańska | 7 | 12:17
| Wyszyńskiego / kościół Przytorze | 8 | 12:18
| Wyszyńskiego / Paderewskiego | 9 | 12:19
| Wojska Polskiego / wiadukt | 10 | 12:21
| Wojska Polskiego / Zamoście | 11 | 12:22
| Rynek Grocholski |
|
|
|
za: 01:42 godz : min o 12:27
Lipowa / Nadleśnictwo
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:27
| 1 Maja / stadion | 2 | 12:29
| Dąbrowskiego | 3 | 12:31
| Kwiatowa | 4 | 12:32
| Piłsudskiego / Urząd Skarbowy | 5 | 12:33
| Sienkiewicza | 6 | 12:35
| Pabianicka / rondo | 7 | 12:36
| Pabianicka / Cegielniana | 8 | 12:37
| Cegielniana / ogródki Stokrotka | 9 | 12:38
| Cegielniana / działki | 10 | 12:39
| Cegielniana/Czapliniecka | 11 | 12:40
| Czapliniecka / Grabowa | 12 | 12:42
| Szpital / krańcówka | 13 | 12:43
| Czapliniecka / ZSP | 14 | 12:45
| Czapliniecka / Włókniarzy | 15 | 12:46
| Czapliniecka / rondo | 16 | 12:48
| Lipowa / rondo | 17 | 12:50
| Lipowa / park | 18 | 12:51
| Lipowa / Grażyny | 19 | 12:52
| Lipowa / Ludwikowska | 20 | 12:53
| Lipowa / Nadleśnictwo |
|
|
|
za: 01:58 godz : min o 12:43
Rynek Grocholski
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:43
| 1 Maja / stadion | 2 | 12:45
| 1 Maja / przychodnia | 3 | 12:47
| Rotmistrza Witolda Pileckiego | 4 | 12:49
| Lipowa / rondo | 5 | 12:50
| Wyszyńskiego / kościół | 6 | 12:51
| Wyszyńskiego / Sercańska | 7 | 12:52
| Wyszyńskiego / kościół Przytorze | 8 | 12:53
| Wyszyńskiego / Paderewskiego | 9 | 12:54
| Wojska Polskiego / wiadukt | 10 | 12:56
| Wojska Polskiego / Zamoście | 11 | 12:57
| Rynek Grocholski |
|
|
|
za: 02:38 godz : min o 13:23
Rynek Grocholski
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:23
| 1 Maja / stadion | 2 | 13:25
| 1 Maja / przychodnia | 3 | 13:27
| Rotmistrza Witolda Pileckiego | 4 | 13:29
| Lipowa / rondo | 5 | 13:30
| Wyszyńskiego / kościół | 6 | 13:31
| Wyszyńskiego / Sercańska | 7 | 13:32
| Wyszyńskiego / kościół Przytorze | 8 | 13:33
| Wyszyńskiego / Paderewskiego | 9 | 13:34
| Wojska Polskiego / wiadukt | 10 | 13:36
| Wojska Polskiego / Zamoście | 11 | 13:37
| | 12 | 13:38
| | 13 | 13:39
| | 14 | 13:40
| | 15 | 13:41
| Rynek Grocholski |
|
Powrót | | Następne dojazdy |