Najbliższe odjazdy
Przystanek: 3-go Maja - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 12 min o 05:52
Skalmierzyce
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 05:52
| 3-go Maja | 2 | 05:54
| Babina | 3 | 05:55
| Nowy Rynek Babina | 4 | 05:56
| Babina Wodna | 5 | 05:57
| Chopina | 6 | 05:59
| Harcerska Rogatka | 7 | 06:01
| Lipowa | 8 | 06:02
| Legionów Handlowa | 9 | 06:04
| Legionów Polna | 10 | 06:06
| Górnośląska Kaliniec | 11 | 06:08
| Górnośląska Galeria Amber | 12 | 06:09
| Podmiejska Rondo | 13 | 06:11
| Al. Woj. Pol. Rondo | 14 | 06:12
| Al. Woj. Pol. STW | 15 | 06:13
| Al. Woj. Pol. Big Star | 16 | 06:16
| Al. Woj. Pol. Skoda | 17 | 06:18
| Wrocławska Sąsiedzka | 18 | 06:19
| Wrocławska Nosków | 19 | 06:20
| Wrocławska NŻ | 20 | 06:21
| Wrocławska Agroma | 21 | 06:23
| Wrocławska Elmet | 22 | 06:25
| Szczypiorno NS | 23 | 06:26
| Nowe Skalmierzyce Rynek | 24 | 06:28
| Skalmierzyce Starowiejska | 25 | 06:29
| Skalmierzyce |
|
|
|
za: 37 min o 06:17
Rozwojowa
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:17
| 3-go Maja | 2 | 06:19
| Babina | 3 | 06:20
| Nowy Rynek Babina | 4 | 06:21
| Babina Wodna | 5 | 06:22
| Chopina | 6 | 06:24
| Harcerska Rogatka | 7 | 06:26
| Górnośląska Polna | 8 | 06:28
| Górnośląska Kaliniec | 9 | 06:30
| Górnośląska Galeria Amber | 10 | 06:31
| Podmiejska Rondo | 11 | 06:33
| Podmiejska Widok | 12 | 06:35
| Wyszyńskiego Przychodnia | 13 | 06:36
| Wyszyńskiego Kościół | 14 | 06:37
| Wyszyńskiego Arena | 15 | 06:38
| Wojciechowskiego | 16 | 06:39
| Armii Krajowej | 17 | 06:40
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 18 | 06:41
| Woj. Pol. Skłodowskiej-Curie | 19 | 06:45
| Rozwojowa |
|
|
|
za: 43 min o 06:23
Skalmierzyce
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:23
| 3-go Maja | 2 | 06:25
| Babina | 3 | 06:26
| Nowy Rynek Babina | 4 | 06:27
| Babina Wodna | 5 | 06:28
| Chopina | 6 | 06:30
| Harcerska Rogatka | 7 | 06:32
| Lipowa | 8 | 06:33
| Legionów Handlowa | 9 | 06:36
| Legionów Polna | 10 | 06:39
| Górnośląska Kaliniec | 11 | 06:41
| Górnośląska Galeria Amber | 12 | 06:43
| Podmiejska Rondo | 13 | 06:45
| Al. Woj. Pol. Rondo | 14 | 06:46
| Al. Woj. Pol. STW | 15 | 06:47
| Al. Woj. Pol. Big Star | 16 | 06:50
| Al. Woj. Pol. Skoda | 17 | 06:52
| Wrocławska Sąsiedzka | 18 | 06:53
| Wrocławska Nosków | 19 | 06:54
| Wrocławska NŻ | 20 | 06:55
| Wrocławska Agroma | 21 | 06:57
| Wrocławska Elmet | 22 | 06:59
| Szczypiorno NS | 23 | 07:00
| Nowe Skalmierzyce Rynek | 24 | 07:02
| Skalmierzyce Starowiejska | 25 | 07:03
| Skalmierzyce |
|
|
|
za: 01:22 godz : min o 07:02
Skalmierzyce
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:02
| 3-go Maja | 2 | 07:04
| Babina | 3 | 07:05
| Nowy Rynek Babina | 4 | 07:07
| Babina Wodna | 5 | 07:09
| Chopina | 6 | 07:11
| Harcerska Rogatka | 7 | 07:13
| Lipowa | 8 | 07:14
| Legionów Handlowa | 9 | 07:17
| Legionów Polna | 10 | 07:20
| Górnośląska Kaliniec | 11 | 07:22
| Górnośląska Galeria Amber | 12 | 07:24
| Podmiejska Rondo | 13 | 07:26
| Al. Woj. Pol. Rondo | 14 | 07:27
| Al. Woj. Pol. STW | 15 | 07:28
| Al. Woj. Pol. Big Star | 16 | 07:31
| Al. Woj. Pol. Skoda | 17 | 07:33
| Wrocławska Sąsiedzka | 18 | 07:34
| Wrocławska Nosków | 19 | 07:35
| Wrocławska NŻ | 20 | 07:36
| Wrocławska Agroma | 21 | 07:38
| Wrocławska Elmet | 22 | 07:40
| Szczypiorno NS | 23 | 07:41
| Nowe Skalmierzyce Rynek | 24 | 07:43
| Skalmierzyce Starowiejska | 25 | 07:44
| Skalmierzyce |
|
|
|
za: 01:43 godz : min o 07:23
Rozwojowa
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:23
| 3-go Maja | 2 | 07:25
| Babina | 3 | 07:26
| Nowy Rynek Babina | 4 | 07:28
| Babina Wodna | 5 | 07:30
| Chopina | 6 | 07:32
| Harcerska Rogatka | 7 | 07:34
| Górnośląska Polna | 8 | 07:36
| Górnośląska Kaliniec | 9 | 07:38
| Górnośląska Galeria Amber | 10 | 07:40
| Podmiejska Rondo | 11 | 07:42
| Podmiejska Widok | 12 | 07:44
| Wyszyńskiego Przychodnia | 13 | 07:45
| Wyszyńskiego Kościół | 14 | 07:46
| Wyszyńskiego Arena | 15 | 07:47
| Wojciechowskiego | 16 | 07:48
| Armii Krajowej | 17 | 07:49
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 18 | 07:50
| Woj. Pol. Skłodowskiej-Curie | 19 | 07:54
| Rozwojowa |
|
|
|
za: 01:59 godz : min o 07:39
Skalmierzyce
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:39
| 3-go Maja | 2 | 07:41
| Babina | 3 | 07:42
| Nowy Rynek Babina | 4 | 07:44
| Babina Wodna | 5 | 07:46
| Chopina | 6 | 07:48
| Harcerska Rogatka | 7 | 07:50
| Lipowa | 8 | 07:51
| Legionów Handlowa | 9 | 07:54
| Legionów Polna | 10 | 07:57
| Górnośląska Kaliniec | 11 | 07:59
| Górnośląska Galeria Amber | 12 | 08:01
| Podmiejska Rondo | 13 | 08:03
| Al. Woj. Pol. Rondo | 14 | 08:04
| Al. Woj. Pol. STW | 15 | 08:05
| Al. Woj. Pol. Big Star | 16 | 08:08
| Al. Woj. Pol. Skoda | 17 | 08:10
| Wrocławska Sąsiedzka | 18 | 08:11
| Wrocławska Nosków | 19 | 08:12
| Wrocławska NŻ | 20 | 08:13
| Wrocławska Agroma | 21 | 08:15
| Wrocławska Elmet | 22 | 08:17
| Szczypiorno NS | 23 | 08:18
| Nowe Skalmierzyce Rynek | 24 | 08:20
| Skalmierzyce Starowiejska | 25 | 08:21
| Skalmierzyce |
|
Powrót | | Następne dojazdy |