Najbliższe odjazdy
Przystanek: Tatrzańska Głogowska - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 16 min o 11:27
Leśna Winiary Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:27
| Tatrzańska Głogowska | 2 | 11:29
| Kresowa | 3 | 11:31
| Polna Kordeckiego | 4 | 11:32
| Kordeckiego | 5 | 11:33
| Kordeckiego Częstochowska | 6 | 11:34
| Nowy Świat UAM | 7 | 11:36
| Nowy Świat Ułańska | 8 | 11:38
| Nowy Świat Rogatka | 9 | 11:41
| Chopina | 10 | 11:42
| Parczewskiego Wodna | 11 | 11:43
| Parczewskiego | 12 | 11:45
| Plac Jana Pawła II | 13 | 11:47
| Łódzka Warszawska | 14 | 11:49
| Łódzka OSRiR | 15 | 11:50
| Łódzka Sportowa | 16 | 11:51
| Łódzka Miła | 17 | 11:52
| Łódzka Tyniec | 18 | 11:54
| Łódzka Winiary Fabryka | 19 | 11:56
| Łódzka Lubelska | 20 | 11:57
| Łódzka Winiary | 21 | 11:58
| Kołobrzeska Okrąglicka | 22 | 12:00
| Połaniecka | 23 | 12:01
| Chocimska | 24 | 12:03
| Lubelska Winiary | 25 | 12:04
| Leśna | 26 | 12:05
| Leśna Winiary Pętla |
|
|
|
za: 36 min o 11:47
Majkowska Medix
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:47
| Tatrzańska Głogowska | 2 | 11:49
| Kresowa | 3 | 11:50
| Skalmierzycka Park Przyjaźni | 4 | 11:52
| Nowy Świat UAM | 5 | 11:54
| Nowy Świat Ułańska | 6 | 11:56
| Nowy Świat Rogatka | 7 | 11:58
| Śródmiejska Złoty Róg | 8 | 11:59
| Sukiennicza | 9 | 12:01
| Plac Jana Pawła II | 10 | 12:03
| 3-go Maja | 11 | 12:06
| Majkowska Medix |
|
|
|
za: 56 min o 12:07
Wał Bernardyński Bażancia
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:07
| Tatrzańska Głogowska | 2 | 12:09
| Kresowa | 3 | 12:12
| Legionów Polna | 4 | 12:13
| Legionów Handlowa | 5 | 12:14
| Nowy Świat Ułańska | 6 | 12:16
| Nowy Świat Rogatka | 7 | 12:19
| Chopina | 8 | 12:20
| Parczewskiego Wodna | 9 | 12:22
| Nowy Rynek Tęcza | 10 | 12:25
| Majkowska Medix | 11 | 12:26
| Długosza | 12 | 12:28
| Złota Haft | 13 | 12:30
| Złota Działki | 14 | 12:31
| Bażancia PUK | 15 | 12:32
| Wał Bernardyński Bażancia |
|
|
|
za: 01:30 godz : min o 12:41
Leśna Winiary Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:41
| Tatrzańska Głogowska | 2 | 12:43
| Kresowa | 3 | 12:45
| Polna Kordeckiego | 4 | 12:46
| Kordeckiego | 5 | 12:47
| Kordeckiego Częstochowska | 6 | 12:48
| Nowy Świat UAM | 7 | 12:50
| Nowy Świat Ułańska | 8 | 12:52
| Nowy Świat Rogatka | 9 | 12:55
| Chopina | 10 | 12:56
| Parczewskiego Wodna | 11 | 12:57
| Parczewskiego | 12 | 12:59
| Plac Jana Pawła II | 13 | 13:01
| Łódzka Warszawska | 14 | 13:03
| Łódzka OSRiR | 15 | 13:04
| Łódzka Sportowa | 16 | 13:05
| Łódzka Miła | 17 | 13:06
| Łódzka Tyniec | 18 | 13:08
| Łódzka Winiary Fabryka | 19 | 13:10
| Łódzka Lubelska | 20 | 13:11
| Łódzka Winiary | 21 | 13:12
| Kołobrzeska Okrąglicka | 22 | 13:14
| Połaniecka | 23 | 13:15
| Chocimska | 24 | 13:17
| Lubelska Winiary | 25 | 13:18
| Leśna | 26 | 13:19
| Leśna Winiary Pętla |
|
|
|
za: 01:36 godz : min o 12:47
Majkowska Medix
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:47
| Tatrzańska Głogowska | 2 | 12:49
| Kresowa | 3 | 12:50
| Skalmierzycka Park Przyjaźni | 4 | 12:52
| Nowy Świat UAM | 5 | 12:54
| Nowy Świat Ułańska | 6 | 12:56
| Nowy Świat Rogatka | 7 | 12:58
| Śródmiejska Złoty Róg | 8 | 12:59
| Sukiennicza | 9 | 13:01
| Plac Jana Pawła II | 10 | 13:03
| 3-go Maja | 11 | 13:06
| Majkowska Medix |
|
|
|
za: 01:56 godz : min o 13:07
Wał Bernardyński Bażancia
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:07
| Tatrzańska Głogowska | 2 | 13:09
| Kresowa | 3 | 13:12
| Legionów Polna | 4 | 13:13
| Legionów Handlowa | 5 | 13:14
| Nowy Świat Ułańska | 6 | 13:16
| Nowy Świat Rogatka | 7 | 13:19
| Chopina | 8 | 13:20
| Parczewskiego Wodna | 9 | 13:22
| Nowy Rynek Tęcza | 10 | 13:25
| Majkowska Medix | 11 | 13:26
| Długosza | 12 | 13:28
| Złota Haft | 13 | 13:30
| Złota Działki | 14 | 13:31
| Bażancia PUK | 15 | 13:32
| Wał Bernardyński Bażancia |
|
Powrót | | Następne dojazdy |